Outlet Arena Moravia

První část stavby dostala strop a nyní dostává i plášť.

Související články


Komentáře

 1. BilboPytlik :

  Jsem zvědav, jestli to chlapci zvládnou do vánoc, jak mají za úkol.
  Prý to mají na starosti šikovní kluci z Hranic, tak to nebude problém.

  Thumb up 4 Thumb down 0
 2. vlabra :

  Zajímalo by mne, jak bude nakonec řešeno silniční napojení. Bude napojení jen z Hlučínské, nebo ŘSD povplilo dočasné napojení na kruhový objezd než se začne stavět obchvat Petřkovic?

  Thumb up 0 Thumb down 0
 3. lucas :

  co vim tak po otevření zatím jenom z hlučínské do budoucna snad z kruhače

  Thumb up 0 Thumb down 0
 4. balde :

  vlabra: sjezd z kruháče má být o půl roku opožďen oproti otevření centra

  Thumb up 2 Thumb down 0
 5. vlabra :

  lucas: Tak to bude počítám slušná katastrofa, vzhledem k tomu jak tam vypadá dopravní situace teď. Na Hlučínské stojí kolikrát kolona už před podjezdem pod železnicí a ze Slovenské to kolikrát stojí už na prodloužené Místecké ještě před rondlem přes dálnici

  Thumb up 5 Thumb down 0
 6. Adam :

  S tím sjezdem by stačilo jen chtít, a pohnout zadkem. Ale to na ŘSD nemají v popisu práce.
  Když se člověk podívá na ten velký kruháč z ptačí perspektivy, tak by se tam klidně vlezly sjezdy dva …. jeden pro outlet a druhý za cca 70 let pro připojení komunikace.
  Ale lepší je zasekat už zasekané. Chudáci ‚prajzáci‘

  Thumb up 5 Thumb down 2
 7. Pavel :

  Dá se někde dohledat, jak má vlastně vypadat to křížení výjezdu z OC z Hlučínskou? Někde jsem zaslechl, že ve směru z OC ven bude povoleno jen odbočování doprava, tj. směrem do centra. Pokud jde o vjízdění k OC, čekám že tady přibude ve směru z centra na Hlučín odbočovací pruh (odbočování doleva). Ale neumím si představit, že by někdo zkoušel odbočování během ranní špičky, kdy fronta před křižovatkou se Slovenskou začíná většinou už v Ludgeřovicích.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 8. Vašek :

  Nevíte někdo jaké se zde budou nacházet obchody, kavárny a restaurace?

  Thumb up 0 Thumb down 0
 9. Balde :

  Pavel: centrum asi nebude otevřeno od 8 takže se bát nemusíte

  Thumb up 1 Thumb down 0
 10. Balde :

  Vašek: někde jsem slyšel že tam má být Mekáč

  Thumb up 0 Thumb down 0
 11. Rdm :

  Pavel: Pokud vím, mluvilo se o světelné křižovatce a otevírací době od 10:00, takže ranní špička je „v klidu“, problémy budou spíše o té odpolední, ale těžko říct, podle mne je to trochu nafouknuté. V každém případě by však byl sjezd z kruháče lepším řešením a snad se brzo realizuje.

  Thumb up 4 Thumb down 0
 12. Pavel :

  Budou-li semafory, modlím se, aby mimo otevírací dobu OC byly vypnuté.

  Thumb up 1 Thumb down 0
 13. MM :

  Pavel: Přesně, vždy šílím když stojím v sedm večer v centru na křižovatce a nic. Čekají tam dvě, tři auta a čekají a čekají. Kolikrát i o víkendu přes den, nerozumím tomu. Stejně tak odbočování vpravo, proč to není zapnuté pořád. Chápu legislativu, ale třeba v Německu je ta šipka pořád a můžete jet, pokud je volno. Nemusíte zbytečně čekat. Snad se toho jednou dočkám…

  Thumb up 3 Thumb down 0
 14. kins :

  Šipka snad pro odbočení vpravo, ne?

  Thumb up 0 Thumb down 0
 15. Adam :

  MM: v Polsku byly zelené šipky vpravo svého času na semaforu plechové. A v podstatě nechápu, proč to tak není na většině křižovatek.
  Napadají mě snad jen chodci

  Thumb up 1 Thumb down 0
 16. acdlcia [msstavby.cz] :

  Adam: V Ostravě stejně na křižovatkách dostanou auta doprava zelenou spolu s chodci napravo takže stejně nemůžou jet.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 17. Crazym :

  Už se objevuje jak moc to bude v místě křižovatky rozšířené a vypadá to že o dost http://www.imagehosting.cz/?v=p6106644.jpg Já bych to s těmi světly ani tak nehrotil, je to tak nějak o ohleduplnosti řidičů a osobně si myslím, že kdyby tam vecpali malou kruhovou křižovatku, semaforů by nebylo třeba a provoz by to usnadnilo lépe než klasická křižovatka se světly.

  Thumb up 1 Thumb down 0
 18. Crazym :

  A myslím, že na to jaký tam udělali směren k Outletu násyp by tam kruhová křižovatka dostatečné velká vlezla http://www.imagehosting.cz/?v=mapycsc.jpg

  Thumb up 1 Thumb down 0
 19. Crazym :

  Teda roste to jako z vody :-) http://www.imagehosting.cz/?v=p6136689.jpg A dnes při návratu z „Bikearény Landek“ jsem se utvrdil v tom, že dole je místa dost pro kruhovou křižovatku http://www.imagehosting.cz/?v=p6136688.jpg a čím dál tím více nechápu proč se o to aspoň nepokusili. To množství návozu které přidali k stávajícímu násypu http://www.imagehosting.cz/?v=p6136691.jpg není adekvátní tomu, že získají jen další, možná připojovací pruh. Kdyby to samé investovali dole, nemusely by tam být semafory a doprava přes kruháč by se logicky a přirozeně zklidnila. Každopádně projížděl jsem tam dnes okolo 13 hodiny a ta doprava byla šílená, měl jsem co dělat abych vůbec přešel na stranu kde jsem si chtěl udělat snímek :-)

  Thumb up 1 Thumb down 0
 20. Patrik :

  Bylo by super, kdyby tady měl prodejnu Primark. Ale to je asi utopie.

  Thumb up 2 Thumb down 2

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.