Outlet Arena Moravia

Budova je hotová, parkoviště a cesty taky, tráva se zelená a stromy jsou zasazeny. Semafory jedou, dokončení se blíží.

Související články


Komentáře

 1. Petr Adamus :

  Jakto že ten Outlet neni uzavřený celek,jak to je na obrázku z 27.5.2016 ?

  Thumb up 4 Thumb down 3
 2. Crazym :

  Petr Adamus: Protože první staví a pronajímají část a čekají jestli bude byznys a teprve pak se rozhodnou jestli do toho ještě vrazí prachy a dostaví ten zbytek, není to levná záležitost :-)

  Thumb up 6 Thumb down 1
 3. PetrP :

  No aby ty ksefty měli s těma značkama, co tam budou… Ty jsou v každém obchoďáku… Nic exkluzivního tam není…

  Thumb up 9 Thumb down 3
 4. Crazym :

  PetrP: No počkejte, Vy by jste si chtěl chodit pro exkluzivní zboží někam na kraj města mezi dálnici, výpadovku, čističku odpadních vod, teplárnu či koksovnu? :DD No a jestli budou mít kšeft je už snad jejich věc ne? :-)

  Thumb up 8 Thumb down 10
 5. PetrP :

  Crazym: je mi úplně jedno, kde se obchod nachází, jestli v centru města, nebo u dálnice… Mimochodem dle mě je to super umístění… Víte, kde se takový outlet nachází v Praze nebo ve Vídni, resp. v polích několik desítek km za ní??? Asi ne co?
  A jestli budou mít kšeft je jejich věc,jen jsem chtěl poukázat na to, že pokud jo mít nebudou, tak to nedostaví a vzhledem k těm značkám oblečení to není nic, co by nebylo jinde…

  Thumb up 9 Thumb down 4
 6. EG :

  Největším problémem cele stavy jsou semafory v Petřkovicích u celnice. To je mega průser.
  I ve špičku, když jsem jezdil ve směru do ostravy, jsem se pohodlně napojil připojovacím pruhem a večer sjel vpravo do Petřkovic. Teď? Semafor. Čekání pro všechny směru.
  Ranní kolony se dnes táhly až k zastávce Petřkovice, lékárna a pod okny se nám točilo množství aut, která jela přes Koblov.
  Výsledek? Menší kolona při výjezdu na Bohumínskou.
  A to ještě nemáme semafory spuštěné u Outletu.

  Možná to někoho napadne ještě lépe seřídit. V každém případě od Černého potoka po Jana v Petřkovicích jsou čtvery semafory celkem dost.

  Thumb up 4 Thumb down 1
 7. Garaznik :

  A úvěrové společnosti si mnou ruce jak si teď někteří maňtáci budou brát úvěry na dárky…

  Thumb up 6 Thumb down 5
 8. koudy :

  Nemám nic proti komerčnímu developmentu ale tohle je fakt hnus. To snad architekta ani nepotkalo. To jsme v Ostravě fakt nepotřebovali.

  Thumb up 12 Thumb down 1
 9. Mjoe :

  Umístění je super, ale Globus by byl užitečnější. (tak jak se původně plánovalo) No, ale k příspěvku o zboží. Tohle nebude stejnjé zboží jako je známo z jiných obchodů v okolí. A když už, tak by mělo být za nižší cenu. Loňské sezóny a podobné, co se neprodají během sezony se prodají v outletech jako je tento. Ale protože známe naše prodejce, cena bude pořád nadsazená. A pokud to tak bude i v bdoucnu, tak to opravdu zavřou.

  Thumb up 9 Thumb down 0
 10. Crazym :

  PetrP: No já si taky myslím, že takovéhle centra by měli být někde na kraji města u výpadovky, takže za mě cajk, protože to je ideální místo mezi řekou a dálnicí pro tohle využití a taky mě napadlo, že to nemusí ani dostavět, takže se vlastně shodneme :-) Ale kde jste přišel na to, že nevím… :-)

  Thumb up 7 Thumb down 0
 11. PetrP :

  Crazym: odvodil jsem od vašeho předchozího příspěvku.. pokud byl myšlen jinak, než jsem ho pochopil, tak se omlouvám.

  Thumb up 1 Thumb down 0
 12. Simona :

  Už se nemůžu dočkat, až se to otevře. To bude ještě parádnější propustnost dopravy z centra Ostravy směrem na Hlučín!

  Thumb up 5 Thumb down 0
 13. Garaznik :

  Mjoe:
  Outlet v ceskem podani znamena prodavat x let stare modely za ceny novych. Bohuzel.

  Thumb up 6 Thumb down 3
 14. balde :

  tež to mohl nafotit pořádně ty bannery s obchody :D, nebo už je někde ofiko seznam co tam bude, podle toho co tu píšou nekteří tak ví přesně všech 70 obchodů

  Thumb up 0 Thumb down 1
 15. PetrP :

  Strejda Google ví vše 😎

  Thumb up 0 Thumb down 0
 16. aggu :

  PetrP: no neřekl bych ;)
  zatím:
  Adidas, Puma, Columbia, HI-TEC, Mustang, Nautica, Desigual, Gant, Benetton, Blažek, Diesel, Costa Cofee, Lindt, Home&Cook, sweetstory, Pompo, Ecco, s.Oliver…

  Thumb up 1 Thumb down 0
 17. dolil :

  https://www.outletarenamoravia.com/obchody/

  Thumb up 2 Thumb down 1
 18. D-r :

  dolil: No teda nic moc. Stejné obchody co v Karolíně a Avionu

  Thumb up 7 Thumb down 0
 19. aggu :

  dolil: asi mám jiný google ;)

  Thumb up 0 Thumb down 0
 20. PetrP :

  Aggu: říkám, že ví vše ;-). A k těm obchodům jsem říkal, že to jsou ty samé, co všude jinde… Pokud nebudou mít super ceny tak se obávám, že dostavba nebude… Upřímně, čekal jsem nějaké fakt top značky, ale za mě zklamání…

  Thumb up 2 Thumb down 0
 21. Martin [msstavby.cz] :

  Zde vidíme jeden z největších vředů v urbanismu města za posledních několik let.

  A k těm obchodům…. Stačí se podívat za hranice, co je jinde.

  Thumb up 6 Thumb down 0
 22. Pat :

  To je snad nejohavnější obchodní centrum jaké jsem kdy viděl .. tady je na první pohled jasné , že záměr byl investovat do toho co nejmíň , jediný rozdíl mezi tímhle a průmyslovou halou jsou ty barevné pruhy … kdyby to místo nechali zalesnit , udělali by líp …

  Thumb up 7 Thumb down 2
 23. Adam (ten hodný) :

  Jak již to tady někdo psal, tím že to není dostavěné do konkrétního tvaru stadionu .. tedy do O ….. Tak to není Outlet Arena, ale Ulet Arena ;)

  Thumb up 18 Thumb down 0
 24. Danek :

  Martin [msstavby.cz]:byl jsem v Polsku myslim v Sosnovci…nadherna budova ve stylu Ang…jiny svet sosnowiec outlet..dejte si to googlu.

  Thumb up 2 Thumb down 0
 25. Crazym :

  Danek: Nevím jestli zrovna nádherná budova ale rozhodně vypadá lépe ale je to jen načinčané vstupní čelo https://1url.cz/uMWvc a pěkný interiér https://1url.cz/bMWvY a z ostatních stran to vypadá jak jakákoliv jiná hala určená k tomuhle účelu https://1url.cz/LMWvn Každopádně musí se uznat, že aspoň ta infantilní barevnost tam není :-) A jejich umístění na navážkách kolem Katovic, dnes už v lese kolem dálnice a kolejí https://1url.cz/lMWv7 je taky lepší i když… https://mapy.cz/s/3cOGP :-)

  Thumb up 1 Thumb down 0
 26. jan :

  boze neni tam vubec nic zajimaveho, to je jeste vetsi bida nez Haťě a to už je coříct. Jasně Vídeň je jinde (cca 40 obchodů které stojí za to), Praha cca 20 obchodů, Ostrava 0 zajímavých obchodů. Jako s tím tady chtějí tahat slováky nebo poláky? No tak to nic panove, klasicke obchodaky v Katowicich nebo Bialsko Biale toho nabízejí mnohem více. Ale dalo se to cekat, ze tu zase bude odpad.

  Thumb up 1 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.