Komentáře

  • Petr Adamus 12.11.2018  ●  11:36

    Jakto že ten Outlet neni uzavřený celek,jak to je na obrázku z 27.5.2016 ?

    To se mi líbí 4 To se mi nelíbí 3
  • Crazym 12.11.2018  ●  11:41

    Petr Adamus: Protože první staví a pronajímají část a čekají jestli bude byznys a teprve pak se rozhodnou jestli do toho ještě vrazí prachy a dostaví ten zbytek, není to levná záležitost :-)

    To se mi líbí 6 To se mi nelíbí 1
  • PetrP 12.11.2018  ●  11:47

    No aby ty ksefty měli s těma značkama, co tam budou… Ty jsou v každém obchoďáku… Nic exkluzivního tam není…

    To se mi líbí 9 To se mi nelíbí 3
  • Crazym 12.11.2018  ●  12:09

    PetrP: No počkejte, Vy by jste si chtěl chodit pro exkluzivní zboží někam na kraj města mezi dálnici, výpadovku, čističku odpadních vod, teplárnu či koksovnu? :DD No a jestli budou mít kšeft je už snad jejich věc ne? :-)

    To se mi líbí 8 To se mi nelíbí 10
  • PetrP 12.11.2018  ●  12:33

    Crazym: je mi úplně jedno, kde se obchod nachází, jestli v centru města, nebo u dálnice… Mimochodem dle mě je to super umístění… Víte, kde se takový outlet nachází v Praze nebo ve Vídni, resp. v polích několik desítek km za ní??? Asi ne co?
    A jestli budou mít kšeft je jejich věc,jen jsem chtěl poukázat na to, že pokud jo mít nebudou, tak to nedostaví a vzhledem k těm značkám oblečení to není nic, co by nebylo jinde…

    To se mi líbí 9 To se mi nelíbí 4
  • EG 12.11.2018  ●  12:45

    Největším problémem cele stavy jsou semafory v Petřkovicích u celnice. To je mega průser.
    I ve špičku, když jsem jezdil ve směru do ostravy, jsem se pohodlně napojil připojovacím pruhem a večer sjel vpravo do Petřkovic. Teď? Semafor. Čekání pro všechny směru.
    Ranní kolony se dnes táhly až k zastávce Petřkovice, lékárna a pod okny se nám točilo množství aut, která jela přes Koblov.
    Výsledek? Menší kolona při výjezdu na Bohumínskou.
    A to ještě nemáme semafory spuštěné u Outletu.

    Možná to někoho napadne ještě lépe seřídit. V každém případě od Černého potoka po Jana v Petřkovicích jsou čtvery semafory celkem dost.

    To se mi líbí 4 To se mi nelíbí 1
  • Garaznik 12.11.2018  ●  12:53

    A úvěrové společnosti si mnou ruce jak si teď někteří maňtáci budou brát úvěry na dárky…

    To se mi líbí 6 To se mi nelíbí 5
  • koudy 12.11.2018  ●  12:58

    Nemám nic proti komerčnímu developmentu ale tohle je fakt hnus. To snad architekta ani nepotkalo. To jsme v Ostravě fakt nepotřebovali.

    To se mi líbí 12 To se mi nelíbí 1
  • Mjoe 12.11.2018  ●  12:58

    Umístění je super, ale Globus by byl užitečnější. (tak jak se původně plánovalo) No, ale k příspěvku o zboží. Tohle nebude stejnjé zboží jako je známo z jiných obchodů v okolí. A když už, tak by mělo být za nižší cenu. Loňské sezóny a podobné, co se neprodají během sezony se prodají v outletech jako je tento. Ale protože známe naše prodejce, cena bude pořád nadsazená. A pokud to tak bude i v bdoucnu, tak to opravdu zavřou.

    To se mi líbí 9 To se mi nelíbí 0
  • Crazym 12.11.2018  ●  13:24

    PetrP: No já si taky myslím, že takovéhle centra by měli být někde na kraji města u výpadovky, takže za mě cajk, protože to je ideální místo mezi řekou a dálnicí pro tohle využití a taky mě napadlo, že to nemusí ani dostavět, takže se vlastně shodneme :-) Ale kde jste přišel na to, že nevím… :-)

    To se mi líbí 7 To se mi nelíbí 0
  • PetrP 12.11.2018  ●  13:53

    Crazym: odvodil jsem od vašeho předchozího příspěvku.. pokud byl myšlen jinak, než jsem ho pochopil, tak se omlouvám.

    To se mi líbí 1 To se mi nelíbí 0
  • Simona 12.11.2018  ●  14:16

    Už se nemůžu dočkat, až se to otevře. To bude ještě parádnější propustnost dopravy z centra Ostravy směrem na Hlučín!

    To se mi líbí 5 To se mi nelíbí 0
  • Garaznik 12.11.2018  ●  15:31

    Mjoe:
    Outlet v ceskem podani znamena prodavat x let stare modely za ceny novych. Bohuzel.

    To se mi líbí 6 To se mi nelíbí 3
  • balde 12.11.2018  ●  15:46

    tež to mohl nafotit pořádně ty bannery s obchody :D, nebo už je někde ofiko seznam co tam bude, podle toho co tu píšou nekteří tak ví přesně všech 70 obchodů

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 1
  • PetrP 12.11.2018  ●  16:47

    Strejda Google ví vše 😎

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • aggu 12.11.2018  ●  18:11

    PetrP: no neřekl bych ;)
    zatím:
    Adidas, Puma, Columbia, HI-TEC, Mustang, Nautica, Desigual, Gant, Benetton, Blažek, Diesel, Costa Cofee, Lindt, Home&Cook, sweetstory, Pompo, Ecco, s.Oliver…

    To se mi líbí 1 To se mi nelíbí 0
  • dolil 12.11.2018  ●  18:26
    To se mi líbí 2 To se mi nelíbí 1
  • D-r 12.11.2018  ●  18:40

    dolil: No teda nic moc. Stejné obchody co v Karolíně a Avionu

    To se mi líbí 7 To se mi nelíbí 0
  • aggu 12.11.2018  ●  18:54

    dolil: asi mám jiný google ;)

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • PetrP 12.11.2018  ●  21:32

    Aggu: říkám, že ví vše ;-). A k těm obchodům jsem říkal, že to jsou ty samé, co všude jinde… Pokud nebudou mít super ceny tak se obávám, že dostavba nebude… Upřímně, čekal jsem nějaké fakt top značky, ale za mě zklamání…

    To se mi líbí 2 To se mi nelíbí 0
  • Martin [msstavby.cz] 12.11.2018  ●  23:13

    Zde vidíme jeden z největších vředů v urbanismu města za posledních několik let.

    A k těm obchodům…. Stačí se podívat za hranice, co je jinde.

    To se mi líbí 6 To se mi nelíbí 0
  • Pat 12.11.2018  ●  23:41

    To je snad nejohavnější obchodní centrum jaké jsem kdy viděl .. tady je na první pohled jasné , že záměr byl investovat do toho co nejmíň , jediný rozdíl mezi tímhle a průmyslovou halou jsou ty barevné pruhy … kdyby to místo nechali zalesnit , udělali by líp …

    To se mi líbí 7 To se mi nelíbí 2
  • Adam (ten hodný) 13.11.2018  ●  05:25

    Jak již to tady někdo psal, tím že to není dostavěné do konkrétního tvaru stadionu .. tedy do O ….. Tak to není Outlet Arena, ale Ulet Arena ;)

    To se mi líbí 18 To se mi nelíbí 0
  • Danek 13.11.2018  ●  07:34

    Martin [msstavby.cz]:byl jsem v Polsku myslim v Sosnovci…nadherna budova ve stylu Ang…jiny svet sosnowiec outlet..dejte si to googlu.

    To se mi líbí 2 To se mi nelíbí 0
  • Crazym 13.11.2018  ●  08:39

    Danek: Nevím jestli zrovna nádherná budova ale rozhodně vypadá lépe ale je to jen načinčané vstupní čelo https://1url.cz/uMWvc a pěkný interiér https://1url.cz/bMWvY a z ostatních stran to vypadá jak jakákoliv jiná hala určená k tomuhle účelu https://1url.cz/LMWvn Každopádně musí se uznat, že aspoň ta infantilní barevnost tam není :-) A jejich umístění na navážkách kolem Katovic, dnes už v lese kolem dálnice a kolejí https://1url.cz/lMWv7 je taky lepší i když… https://mapy.cz/s/3cOGP :-)

    To se mi líbí 1 To se mi nelíbí 0
  • jan 16.11.2018  ●  13:21

    boze neni tam vubec nic zajimaveho, to je jeste vetsi bida nez Haťě a to už je coříct. Jasně Vídeň je jinde (cca 40 obchodů které stojí za to), Praha cca 20 obchodů, Ostrava 0 zajímavých obchodů. Jako s tím tady chtějí tahat slováky nebo poláky? No tak to nic panove, klasicke obchodaky v Katowicich nebo Bialsko Biale toho nabízejí mnohem více. Ale dalo se to cekat, ze tu zase bude odpad.

    To se mi líbí 1 To se mi nelíbí 0

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.