Komentáře

  • Pavel 27.06.2018  ●  14:07

    Jsem moc rád, že dodneška v celém bloku zůstala okna v původním designu. Když pomyslím, co za totáče dokázali udělat s jinými budovami, tak tady zvítězil rozum.
    P.S. Pro zajímavost – takhle dopadl bývalý klášter Františkánek ve Velkých Heralticích (na půli cesty mezi Bruntálem a Opavou) … http://www.soupispamatek.com/okres_bruntal/foto/velkeheraltice/velkeheraltice.htm

    To se mi líbí 6 To se mi nelíbí 0
  • Adam (ten hodný) 28.06.2018  ●  07:29

    Pavel: náhodou, moderní okna a bryzolit, prostě hogo fogo :)

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • aggu 11.07.2018  ●  01:32

    Plus nadstavba u Denisovy ulice.

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 1

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.