Nové zákaznické centrum DPO

Dopravní podnik Ostrava (DPO) otevřel v pondělí nové zrekonstruované zákaznické centrum.

To se nachází přímo v přízemí budovy ředitelství ostravského dopravního podniku na rohu ulic 28. října a Poděbradovy. Dosavadní prodejna u zastávky Výstaviště už nebude v provozu. Nové centrum je otevřeno se standardní otevírací dobou. Nemění se ani provozní doby Specializovaného pracoviště e-karty ODISka a Infoservisu.

dpo

dpo

dpo

Mimochodem, parádně vyleštili vstupní sloupy a v noci dělají neskutečně zajímavé odrazy světel….

dpo

zdroj: denik.cz

Související články


Komentáře

 1. Hynek [msstavby.cz] :

  ja teda s DPO nemam delsi dobu co docineni, ale nejmin z venku ta prodejna u cerne louky pusobila priserne. tohle je ok. sice netusim, kde v identite nasli cervenou barvu, kdyz maji vsechno modre, ale whatever :)

  Thumb up 3 Thumb down 1
 2. Balde :

  tak nemusi byt všechno modre, a jinak palec nahoru, u vystaviste to bylo tragické, tam by se t mělo cele sbourat ta trznicni pristavba

  Thumb up 8 Thumb down 0
 3. Jiřík :

  Balde : Zrovna jsem kolem té tržniční přístavby šel a říkal jsem si, kéž by jí někdo zboural. :D

  Thumb up 3 Thumb down 0
 4. Martin :

  Balde: No dobře, ale jaké bude mít ta demolice důsledky? Pokud žijete v Ostravě, musí Vám být jasné, že tam s pravděpodobností blížící se jistotě kromě parkoviště nic nového nevyroste a výsledkem bude jen další rozšíření „zóny smrti“ kolem Ostravice. Popravdě mě nenapadá už moc dalších možností, jak by mohlo být město (prostřednictvím svých firem) k Fukušimě servilnější. To opravdu nikdo na radnici neuvažuje nad strategickým rozvojem centra?

  Thumb up 0 Thumb down 4
 5. Balde :

  Martin: predpokladam ze casem se Ostrave zvetí, a problém casem hl budou mít sídliště, centrum zhoustne a začnou se zastavovat proluky, protože ty paneláky nevydrží věčně, a s pádem cen, se do nich začnou stehovat, cosialne slabsi a slabsí a lidi to zacne tahnou vic do centra, jedina výjimka bude Poruba, ale jih se 100 tis. to bude jednou velké getho, zacne to Dubina uprostřed

  Thumb up 0 Thumb down 3
 6. Martin :

  Balde:V jakém časovém horizontu by se měl Váš plán realizovat? Já vidím ještě tak dvacet let realizace české podoby „amerického snu“ o satelitních předměstích. Proč by se lidé do centra stěhovali?Jsou tam vysoké ceny, nekvalitní životní prostředí (esteticky i hygienicky). Že se tam lidé začnou stěhovat kvůli obchoďáku, který pohlcuje a centralizuje služby z okolí asi nevěříte. Naopak třeba kvůli práci v Hrabové a levnému bydlení lidé budou bydlet i nadále na Dubině. Zvláště ti, díky kterým město stále žije (rodiny s dětmi) budou bydlet ještě dlouho v drtivé většině buď v O-Jih nebo v satelitech. Centrum, bohužel, nemá ani punc exkluzivity ani racionálního řešení pro nebohatou většinu. Za vše mluví fakt, že v tomto městě raději nežije ani jeho primátor, který tak maximálně doveze ráno děti do školy v Ostravě…

  Thumb up 2 Thumb down 2
 7. Martin [msstavby.cz] :

  Martin: To jsi vycucal kde?

  Thumb up 1 Thumb down 2
 8. Balde :

  Martin: stačí aby se do vchodu nastehovaly 2,3 rodiny které nebudou respektovat ostatní majitele a uvidíš jak všichni zacnou premyslet o prestehovani, prave ze ty byty budou levne tak tam budou bydlet cim dal slabsi a slabsi

  Thumb up 0 Thumb down 1
 9. Balde :

  Balde: navíc vdovy po tech podnikatelích urco nebudou chtit bydlet v duchodu nekde 30 km od města, samy v baráku

  Thumb up 0 Thumb down 1
 10. Adam :

  Balde: Na velkohubých závěrech je fajn to, že málokdy logicky následují své předpoklady. A i pokud ano, obvykle se jejich předpoklady stejně nenaplní.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 11. dolil :

  http://www.dpo.cz/aktuality/2281-2017-02-09-tz-nove-tramvaje-stadler.html

  Thumb up 0 Thumb down 0
 12. Jana Molinová :

  Dobrý den.Možná sem nepatří můj dotaz ale nevím kde bych se měla informovat.Jezdím na kartu měsičník a při nabíjení karty na autobusovém stanovišti v Třincise paní spletla a dala mi jinou zonu takže když jsem chtěla jet na tuto kartu strojek v autobuse to odmítl zak jsem jela za plné jizdne kartu jsem měla nabitou od 29.7 2017 ale využila jsem ji na MHD tam ta jedna zona plati.Na aut.stanovišti jsem zažádala o změnu zony tak nejdřív jsem měla zaplatit 100kč.ale potom jsem platila 47kč.za vybitné.Můžete mi prosím vysvětlit proč jsem musela zaplatit když to nebyla má vina,že si paní nedala pozor to už není má vina,Děkuji.

  Thumb up 0 Thumb down 1
 13. thvari :

  Jana Molinová: Zavolal bych (597 608 508), případně osobně zašel do zákaznického centra DPO v Ostravě a tam žádal o vrácení peněz: https://www.dpo.cz/kontakty.html Adresa je Poděbradova 494/2, je to naproti OC Karolina.

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.