Novostavba bytového domu Ostrava-Poruba

Na rozhraní katastrálních území Poruby a Pustkovce plánuje soukromý investor postavit bytový dům.

Objekt má vyrůst mezi ulicí Opavskou a studentskými kolejemi

zdroj: ostrava.cz

Související články


Komentáře

 1. M :

  Už někdo napsal petici? :D
  V té Porubě se toho moc neděje… Ale ten domov důchodců u Kauflandu (což je už asi Svinov) roste jako z vody. A v objektu bývalé Marice na paťáku se taky konečně začalo něco dít. Přibylo oplocení a na začátku týdne se tam pohybovala skupinka v reflexních bundách. A na druhé straně, kde měl obchod muzikant.cz se postavila nadstavba. Jel jsem akorát kolem busem, nestačil jsem to vyfotit. Snad se najde čas v nejbližší době.

  Thumb up 11 Thumb down 1
 2. Szczur :

  V rozporu s územním plánem.
  Transformace Opavské od Slovanu až ke Globusu na normální ulici je samozřejmě nasnadě, ale zatím tomu nic nenasvědčuje. Úprava křižovatky se Studentskou je jen marginální zlepšení, které ale taky konzervuje špatný stav.

  Taky mi není úplně jasné, kdo by chtěl bydlet v lokalitě, kde ve dne v noci vyřvávají studenti, ale to se možná mění s tím, jak jsou děti závislé na sociálních sítích.

  Thumb up 4 Thumb down 13
 3. Martin [msstavby.cz] :

  Szczur: Záměr v v rozporu s územním plánem není. Jedná se o zónu „Bydlení v rodinných domech“, kde přípustné využití jsou bytové domy do 3 nadzemních podlaží a podkroví.
  Viz zde https://mapy.ostrava.cz/uha/regulativy/bydleni_v_rodinnych_domech.pdf

  Thumb up 14 Thumb down 1
 4. donc :

  Kdo tam chce stavět, když opodál leží ladem pole. No jo, pan B bedlivě hlídá,před časem psal, že 7roků po petici a Lesopark stojí 😁. Asi někdo zapomněl na výpalné nebo eko daň?

  Thumb up 5 Thumb down 1

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.