Nemovitosti Lubomíra Volného, SPD

Mnoho lidí a také politiků si stěžuje na tzv. obchodníky z chudobou. Vybíráním vysokých nájmů za neodpovídající bytové podmínky a ceny daných nemovitostí. V takových nemovitostech bydlí často menšiny, protože díky společenského stigmatu a historie sociální politiky bydlení, ubytování jinde nezískají.
Mezi tzv. obchodníky s chudobou jsou jsou bohužel také politici. Nejvýraznější je Lubomír Volný za SPD.

Lubomír Volný je exemplárním příkladem populisty, politické rychlokvašky hrající na emoce méně vzdělaných lidí, vlastně až nevzdělaných, pomocí lží. Samotní členové hnutí SPD byli za upozornění na obchodování s chudobou z hnutí vyloučení. Rychlost přímé demokracie, kterou Volný propaguje, je úchvatná.

Moravskoslezský kraj je bohužel na podobné typy politiků bohatý. Bývalý hejtman Novák za ČSSD nemá problém natočit video, kde se láduje klobásami a praví „pražske cipoviny… to my radi nemame„. Europoslankyně Konečná z Nového Jičína za KSČM nemá problém říct, že komunisté jsou nejdemokratičtější stranou v ČR (poprava Milady Horákové a další stovek lidí byla asi špatná úniková hra, že…).

Nebo Hnutí Ostravak, které mělo centrum Ostravy jako developerský projekt soukromých osob.

Ale zpět k L. Volnému a proč je vlastně zmíněný na webu se stavbami. Bohužel problém vyloučených lokalit způsobují také již zmínění obchodníci s chudobou. L. Volný, ačkoliv je poslanec České republiky a měl by být hodnotovým a společenským vzorem pro obyvatele země, vlastní v Ostravě-Přívoze dva objekty, kde by měl dle iDnes.cz vybírat nájmy, které neodpovídají lokalitě a stavu objektů. Objekty trpí a chátrají. A často jde o velmi krásné stavby. Městská krajina dostává tvrdý zásah.

I když L. Volný slíbil, že se objekty odprodá, stále tak neučinil a dle katastru nemovitostí je stále vlastníkem. Bohužel k objektům není moc informací, proto jsem se L. Volného, ač původně neplánovaně, k daným objektů dotázal.

Konkrétně se jedná o dům na ulici Božkova č.p. 976.

A dům na ulici Božkova č.p. 991.

Nyní k diskuzi, kde se ke zmíněným objektům a nájmu L. Volný vyjadřoval, respektive mlžil. Předem se omluvám, že můj projev není na úrovni, ale k diskuzi s L. Volným plně vyhovující. Tázal jsem se z osobního profilu.

Vyjádření, na které se L. Volný odkazuje. L. Volný se stylizuje do role oběti a když nemovitosti kupoval, tak byl sníh a celou lokalitu a dané objekty to změnilo k nepoznání, že vlastně netušil kde a co kupuje. L. Volný opět lže a ohýbá pravdu.

Jak jsem se nestal obchodníkem s bídou.
Obchodník s bídou, tj. člověk zneužívající „bídy“ a „chudoby“ jiných k vlastnímu obohacení.
Nikdo, koho bychom chtěli za souseda, kamaráda či známého. Osobně vlastním 6 bytů, v nichž k dnešnímu dni bydlí 4 sociálně zvýhodňované rodiny, některé z nich s příjmem přes 60 000,- Kč měsíčně. S kým to tedy vlastně „obchoduji“? 
S někým chudým a nebo s někým nadprůměrně bohatým v porovnání s běžnou českou rodinou, kde se otec i matka dennodenně v práci dřou, aby zaplatili za sebe i za své děti své účty za bydlení a ostatní nezbytné životní potřeby?
Proč tam bydlí jen 4? Protože tady v této zemi byl vytvořen úmyslně a zcela vědomě systém, který umožňuje podvodníkům a zlodějům, maskovaným jako „sociálně znevýhodňovaní“, krást a zneužívat dávky, které jim my všichni v této zemi, za absolutní nic darováváme. Měsíc za měsícem stále dokola, aby mohli bydlet jako lidé a nebyli na ulici i se svými 10 dětmi, kterým dali sami dobrovolně a bez naší spoluúčasti život.
Ano tak proto, protože mí klienti tyto dávky buďto propili, prohráli v automatech a nebo vyplatili příslušníkům stejné národnostní skupiny, kteří u nich v ulici provozují, pod dohledem našich (ne)Ziskových organizací, výnosné „krátkodobé půjčky“ s úrokem pouhých 100% měsíčně.
Ano tam všude končí peníze, které my darováváme měsíc co měsíc, naším sociálně zvýhodňovaným občanům.
Jak to vše vím?
Protože po 2 letech v Anglii a 3 letech na Novém Zélandu, kde jsem dokázal přežít mezi afričany a maory, se vrátil domů a koupil jsem si v bláhové najivitě dům. Byla zima, všude krásný bílý sníh, domeček byl jako stvořený pro mou rodinu a pro sídlo firmy se zaměřením na výškové práce, prostě ideál.
Složil jsem zálohu, zařídil hypotéku, nastěhoval se a staly se 3 věci.
Sníh roztál, můj obchodní partner zbankrotoval díky DPH dluhové pasti, kterou stát u nás trestá poctivé podnikatele za to, že odvedli dobře a kvalitně svou práci a nedostali zaplaceno no a nakonec mí noví sousedé nafasovali dávky.
14 dní se u nás na ulici pouze slavilo, řvalo a ničilo vše ještě nezničené a nepřišroubované. Velmi rychle jsem zjistil, že mé zkušenosti a schopnosti z Londýna a Dargaviillu u nás doma neobstojí.
To, co se dělo na naší ulici, jsem nezažil ani v africko-polské čtvrti v Anglii, ani v maorských čtvrtích na Novém Zélandu.
V takovémto prostředí mnoho rodin s většinovými kořeny a navyklých na tradiční českou kulturu, bytí opravdu dlouhodobě nevydrží.
Nevydrželi jsme ani my. Stačilo oněch 14 dní abychom pochopili, kde není naše místo.
S hypotékou na krku, partnerem v exekuci a prázdným domem v ghetu, jsem stál před dvěma volbami, buď osobní bankrot, nebo pronájem bytů v ghetu někomu, kdo tam bude ochotný bydlet.
Dlouho jsem se nerozmýšlel a tady začalo mé “dobrodružství“. Velmi důvěrně jsem se seznámil s černou dírou, ve které mizí ročně miliardy našich korun, s podvody při čerpání nejrůznějších dávek. Byl jsem svědkem toho, jak je doslova přes noc možné zlikvidovat hodnoty, prostředí a principy soiužití, které fungovaly v daném prostoru po několik generací.
Zažil jsem sestěhovávání rodin, kdy při kontrole vlastního domu zjistíte že tam, kde má bydlet 5 lidí, je jich ve skutečnosti 25 a místní stavební úřad Vám za to vyhrožuje pokutičkou milion korun. Toto jsou skutečné pasti. Pak raději sáhnete na poslední rodinné úspory určené na rekonstrukci prvního domu, vyřídíte další hypotéku, sám se nastěhujete i s rodinou do nájemního bytu 2+1 a koupíte další dům v ghetu, jen proto, aby jste podruhé během pár týdnů utíkal jako pracující a bezúhonný člověk před osobním bankrotem. A to vše jen proto, že dodržujete zákony a chcete žít jako člověk.
V následujících letech jsem si velmi jednoduše a jasně uvědomil, o čem to je „obchodovat“ se sociálně zvýhodněnými občany této země, s lidmi, které někdo naučil, že nic nemusí dělat, za nic nenesou zodpovědnost, ze všeho se mohou vylhat protože jediní, kteří si je dovolí kritizovat jsou přece fašisté, nacisté, xenofobové a rasisté, přesně tak, jak jim to vysvětlují ti šikovní kluci a holky z „(ne)Ziskovek“.
Takže to, že vy jako jejich „obchodní partner“ přidejte požárem z nedbalosti o dvě garáže, cena vašich nemovitostí klesne o 50%, majetkově jste minus několik set tisíc, které ještě k tomu pořád jen dlužíte bance, nájem občas dostanete a občas také ne, přestože stát (my) jsme jim peníze na nájem dali, je vlastně úspěchem, pokud se alespoň nedostanete do insolvence a nebo na kardiologii.
Zodpovědně tvrdím, že jedinými skutečnými obchodníky s chudobou jsou právě oni kluci a holky z (ne)Ziskovek, kteří díky prakticky miliardovým dotacím z našich společných peněz, nemusí ani nikomu nic poskytovat, ani se o nikoho skutečně starat.
Prostě dostanou svých pár set milionů ročně, jen tak za nic a pro nic, jako jejich klienti.
A potom také čile obchodují s bídou oni příslušníci stejné skupiny „znevýhodněných“, kteří díky zákonu silnějšího a s pomocí gumové hadice udržují své klienty v „důstojných“ podmínkách svých ubytoven a také na krátkém řetězu svých krátkodobých, výhodných půjček, kterým jaksi ze záhadných důvodů neumí či nechce nikdo z oněch královsky placených (ne)Ziskovkářů, ani zabránit, ani o nich informovat širokou veřejnost.
Neměl jsem v plánu obchodovat se svými nynějšími klienty, nemohl jsem zabránit bankrotu svého poctivého a těžce pracujícího partnera a nemohl jsem se stát obchodníkem s bídou. Mí klienti jsou nadprůměrně bohatí, nic jim nechybí, pokud však nepropijí, neprohrají, nebo jinak neprošustrují peníze své a svých dětí, ty peníze, které jim my ostatní občané této země každý měsíc darováváme a to bez toho, že by oni museli naší společnosti cokoliv jakkoliv vracet.
Svět je zajímavým místem k životu, pouze by bylo fajn dosáhnout toho, aby pravda byla pravdou a všem se měřilo stejným metrem.
Lubomír Volný

Pokračování diskuze.

I když si v redakčním sytému umíme zjistit průměrný čas strávený čtenářem na jednotlivém článku, který je u článků s obsáhlým textem podobný jako s články, kde jsou ve větším případě pouze fotografie, doufám, že aspoň pár čtenářů dočetlo až sem.

Jak jsem již psal v úvodu článku, není to na webu běžné téma, ale nemyslím si, že by veřejnost měla tiše tolerovat praktiky poslance ČR, který obrazně káže vodu a pije víno plnými doušky.

Mezi další vtipné postavy SPD ze severní Moravy patří v poslední době i opoziční zastupitel města Ostravy: Tomáš Raždík, který nedávno publikoval první seznam „kolaboračních webů„. Bohužel i takoví lidé, chirurgicky dokonale odtržení od reality, jsou v zastupitelstvu města.

Související články


Komentáře

 1. Ernie :

  „…ale nemyslím si, že by veřejnost měla tiše tolerovat praktiky poslance ČR…“
  A co s tím máme jako dělat? Když má pan poslanec možnost, nebo vlastně kdokoli jiný, využívat či spíše zneužívat ten krásný štědrý sociální systém, tak ať. Je to systémová chyba a to, že ji někdo využívá, je jen následek a nikoli příčina…

  Thumb up 13 Thumb down 17
 2. Martin [msstavby.cz] :

  Ernie: No jasně, můžeme vše ignorovat, jen si stěžovat staré doma a kámošům v hospodě a žít v rutině a setrvačnosti.

  Thumb up 21 Thumb down 10
 3. Martin [msstavby.cz] :

  Také zde: https://forum24.cz/lubomir-volny-spd-muz-ktery-vydelava-na-chudobe-a-siri-lzi-o-ceske-televizi/

  Thumb up 12 Thumb down 3
 4. Patas :

  Ernie: Veřejnost má největší moc. Třeba už jen takové lidi nevolit.

  Thumb up 18 Thumb down 0
 5. Daniel :

  Jsi v Ostravě, tady to s kritikou SPD budeš mít těžké :D

  Thumb up 20 Thumb down 4
 6. Jája :

  Tady to je už spíš jako msstavbyblesk.cz.
  Nechte to na každém ať si vyhodnotí.
  Zda ty blešky v kožichu má záměrně, nebo se jich jen nadokáže zbavit.

  Thumb up 16 Thumb down 10
 7. Michal :

  Naivní sluníčkář se pustil do boje s fašistickým pseudopodnikatelem.
  Jdu si bouchnout popcorn, tohle bude zábava

  Thumb up 19 Thumb down 13
 8. oko :

  Martin [msstavby.cz]:
  Martine,
  nechci žít v setrvačnosti a moc rád bych osobně něco změnil, ale co tak krom voleb mohu ovlivnit?
  Jsem „řadový“ občan Jihu – z práce do práce, žena na mateřské, nájem 10tis začátkem každého měsíce…I tento kolotoč stále nevnímám jako hlavní překážku. Spíše kde a jak začít?
  Trolení v diskuzích a plivání zloby nic nepřinese. Zároveň nejsem naivní. Věci jako výše v článku, nebude zase tak snadné odstranit, když to systém toleruje a lidé povolanější než my dva s tím nic nedělají…

  Thumb up 5 Thumb down 1
 9. Raptor :

  Presne tak,tohle jsou dnesni slunickari – kazaji neco a mezitim siri zlo a nenavist. Pocit, ze jen ja (a CT) mam ten spravny nazor je k nezaplaceni a u tohohle Martina obzvlaste. Uz se tesim na dalsi politicke sloupky o tom, co je spravne a co ne, od cloveka co ma v MS kraji moc, nebot zde hlasa sve bludy :-)).Martine tipuju – Pirat ??

  Thumb up 18 Thumb down 20
 10. thvari :

  Lubomir Volny je hlupak, SPD spolek zalozeny na ryzovany statnich penez vyinkasovanych za volebni vysledek. Clanek bych udelal strohy, jen bych upozornil na bidny stav nemovitosti, o ktere se majitel nestara a vymlouva se na najemniky. Tak at je vystehuje, ale aha, to by nemohl vydelavat na prispevcich od statu. Diky za upozorneni, ale sel bych na to min bulvarne, nevim, jestli ma smysl sem davat sahodlouhe hadky z facebooku.

  Thumb up 20 Thumb down 10
 11. Raptor :

  thvari: a jsme zase u ega divnocloveka Martina, cpe svou pravdu vsem lidem zde na silu a nevim co od toho ocekava.

  Thumb up 22 Thumb down 20
 12. z.m :

  Martine, díky, že jste to téma otevřel, a že si s ním dáváte práci.

  Thumb up 19 Thumb down 9
 13. Raptor :

  Diky Martine za Vasi politickou agitku :-)), jste skvely. I Klema Gottwaldů by za Vas byl rad, jeste ze jsou ty vypisy k KÚ.

  Thumb up 14 Thumb down 19
 14. Rdm :

  Raptor: žijeme ve svobodné společnosti, kde má každý právo na svůj názor a každý zároveň může s názorem druhého nesouhlasit. V civilizované společnosti, pak lidé s různými názory spolu diskutují a předkládají si argumenty, proč je ten jejich názor „lepší“. Vy už tady máte 3 příspěvky a ani v jednom není žádný argument, kterým byste zdůvodnil proč je ten Martinův špatný, místo toho ho jen urážíte a obviňujete.

  Thumb up 16 Thumb down 8
 15. JSjr. :

  Myslím, že stačilo napsat o stavu nemovitostí a v majetku koho jsou.

  Ač můžu v některých věcech souhlasit, web mám rád, protože je o stavbách. Tuto bulvární novinařinu bych příště třeba poskytl stránce k tomu dělané. :)

  Thumb up 26 Thumb down 5
 16. Radek :

  V záložce „O nás“ jsem se nedočetl o pravidelné politické agitaci, tak by autoři blogu mohli doplnit. Nic proti námětu článku, dokonce se týká staveb. Ovšem zpracování není nic jiného než politické kvičení. Druhý, třetí odstavec, to jsou nejprimitivnější pudová vyjádření. Jako vím, mohl jsem článek přeskočit a pokračovat něčím kvalitním o architektuře… jen jste mě prostě vytočili.
  Ještě napsat, jak si ti hloupí lidé dovolili v demokracii volit špatně… pak budete nejrovnější :D

  Thumb up 18 Thumb down 8
 17. Raptor :

  RDm: nezijeme ve svobodne spolecnosti, jste na velkem omylu. Spolecnost jen jednoho a to toho spravneho nazoru je zde zpatky, vcetne cenzury medii a socialnich siti, nyni nepisu o tomto serveru, ktery kdysi mel uroven, ale prave diky lidem z agitky, jako je Martin, ji ztraci.Pokud nevidite, jste s prominutim hlupak, nezlobte se za ten vyraz.

  Thumb up 11 Thumb down 11
 18. thvari :

  Radek: zas na druhou stranu, to ze lidi voli objektivne spatne je pravda, neskryvejte se tady za politickou korektnost. vsichni vime, ze SPD jsou syrovi politicti tunelari namixovani s extremistama, kteri popiraji vyvrazdovani romu za druhe svetove, kadrujou novinare na dobre a spatne a podobne chutovky.

  nekdy se politika od verejneho prostoru a staveb oddeluje jenom stezi, jako treba tady, kdy se nemovitosti a jejich zanedbavani tykaji verejne vlivneho cloveka – poslance CR. mimochodem je to primarne jeho chyba. bud si ma pred vstupem do politiky zamest pred vlastnim prahem, nebo tam vubec nelezt. nekdy nechapu jak to tady tak vidim, ze je tak tezke pochopit tak jednoduchy princip, ale ocividne je. jako ja verim, ze Martin by se radeji zabyval rozvojem ostravy a mapovanim pozitivnich veci nez vecnym upozornovanim na to, jak nekteri politicti jedinci mrvi, co muzou. to by ale nesmeli tito politicti jedinci mrvit, co muzou.

  Thumb up 14 Thumb down 3
 19. Crazym :

  Raptor: Tak to nečti Ty kkte když ten blog toho sluníčkáře ztratil úroveň i díky agitkám, nezvyšuj mu návštěvnost a svou inteligenci a přehled uplatni někde kde neztrácejí úroveń a nevedou agitky :DD

  Thumb up 12 Thumb down 12
 20. davidb :

  Raptor:
  Vy se asi hodně díváte na Soukupa, co?
  Mě se na tom líbí, že nadáváte jak má někdo názor a vydáváte ho za: „jednoho a to toho spravneho nazoru“.
  Ale on sám, a SPD taky, dělá to samé.
  Snad si každý člověk přečte, vybere a utřepe svůj názor.
  Jsem rád, že toto téma Martin rozvířil, protože to co vyjadřuje p. Volný je hnus.

  Thumb up 10 Thumb down 6
 21. Radek :

  thvari:
  Souhlasím,
  a přesto jsem přesvědčený, že zde stačí informovat o faktech.

  Thumb up 3 Thumb down 0
 22. Pavel :

  … aneb Proti všem :-)
  https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/volny-spd-predseda-okamura-konec-organizace-moravskoslezsky-kraj.A190220_103717_domaci_ble

  Thumb up 3 Thumb down 0
 23. Robert :

  Píšete, že Hnutí Ostravak “melo centrum jako developersky projekt soukromych osob” . Chi se tedy zeptat, kdo z hnutí Ostravak koupil, prodal, postavil či nejak jinak,coby soukroma osoba, zasahla do katastralnich map na uzemi centra. Dekuji za odpoved

  Thumb up 6 Thumb down 3
 24. Martin [msstavby.cz] :

  Jája: Narozdíl od Blesku mám vše ozdrojované a doložené. Screeny diskuze z FB dokazují vyjadřování Volného i jeho úroveň. A víme že SPD rádo maže :)

  Raptor: Tak za 1. Web jsem založil před skoro 10 lety já. Řídím ho skoro těch 10 let já. Tohle tedy nechápu :“nyni nepisu o tomto serveru, ktery kdysi mel uroven, ale prave diky lidem z agitky, jako je Martin, ji ztraci.Pokud nevidite, jste s prominutim hlupak, nezlobte se za ten vyraz.“.

  Za další, máš zde několik příspěvků, ale ani v jednom jsi nedal argumenty proti. Proč by tedy chování a počínání Lubomíra Volného mělo být v pořádek, respektive nemělo by někoho pohoršovat.

  Místo toho jsi napsal tohle: „Presne tak,tohle jsou dnesni slunickari – kazaji neco a mezitim siri zlo a nenavist. Pocit, ze jen ja (a CT) mam ten spravny nazor je k nezaplaceni a u tohohle Martina obzvlaste.“ Poukázat na obchodníka s chudobou, navíc poslance ČR, je sluníčkářské?

  Dále jsi použil slova jako divnočlověk (co to je? :) ) a Gottwald. Ale jak jsem již psal protiargumenty žádné. Jen urážky.

  Robert: Semerák.

  oko: Důležitá je již třeba diskuze mezi rodinnými členy. Kamarády. Čím více lidí bude o problémech hovořit, tím lépe.

  Thumb up 12 Thumb down 6
 25. MM :

  Pan poslanec má pravdu v tom, že na pronájmu nijak nebohatne, naopak tratí. To bych potvrdil. Ovšem pohádka o tom, jak k domům přišel překonává i pověstnou Babičku :-) Bohužel je to vizitka našeho kraje, že máme takového zástupce ve sněmovně. Napravit to můžeme v dalších volbách!

  Thumb up 8 Thumb down 1
 26. Jája :

  Martin [msstavby.cz]: Tak to každý ví, jak to asi je a těm, co ho volí, těm to nedojde.
  Pište o stavbách, to Vám jde.
  Že má pan Volný domy s nájemníky?
  No ať má. Ať si to každý vyhodnotí, co hlásá na verejnosti.
  Na jednu stranu takových blech z kožichu se těžko zbavuje. Stačí, aby měli dobrou smlouvu, kde je doba platnosti a pokud platí, byť z příspěvků státu, co nadělate? Co si vzpomínám, jen jak dlouho trvalo než se majitel zbavil neplaticiho nájemníka z baráku, kde jsme měli být kdysi, všichni dopláceli na něho a in v klidu. Tak jak vyženete platícího?
  Větší kšeftaři s chudobou jsou jiní.
  Stačí kouknout, komu patří nejzanedbanejsi baráky.

  Thumb up 8 Thumb down 5
 27. trapnik :

  Trapné. Chytrák bohužel zbytečně komunikuje místního Chytrolína …”prý s vlivem”. Nezná ho asi, onoho Chytrolína.
  Je to jednoduché. Společnost umožnila Chytrákovi nějak podnikat, tak toho využívá. Ale dělá to otevřeně, pod svým jménem, palec nahoru. A místní Chytrolín dělá že neví, že v regionu existují mnohem větší Chytráci a s horšími domy.
  ….Chytrolín ty hypotéky nemůže převzít, protože by mu příslušná banka řekla “sorry pane,nezbylo by Vám na životní minimum”….. chystá se Chytrolín “s vlivem” taky někam kandidovat…..? Proto toto divadlo?

  Thumb up 7 Thumb down 14
 28. Infoš :

  MOaP jako bezdoplatková zóna a uvidíte jak rychle se začnou domy prodávat, kultivovat a jak rychle zmizí určitá skupina obyvatel… To není jen Volný, těchto „podnikatelů“ jsou mraky. Pokud s doplatky na bydlení nechce nic dělat stát, může to udělat alespoň město formou bezdoplatkové zóny. Je třeba na zastupitele tlačit, dotazovat se, být neodbytný, upozorňovat a když nebudou stejně nic dělat, tak prostě o příštích volbách volit jiné, kteří budou mít chuť měnit věci k lepšímu. Nic víc s tím nenaděláme.

  Thumb up 12 Thumb down 0
 29. robert :

  Martin:
  A co Semerák koupil/prodal/postavil/zboural?

  Dekuji.

  Thumb up 1 Thumb down 6
 30. Martin [msstavby.cz] :

  robert: Jde chování bývalého vedení (Ostravak) vůči ostatním investorům apod.

  Další info https://www.irozhlas.cz/zpravy-domov/ostrava-volny-obchod-s-chudobou-byty-poslanec-spd-vystehovani_1903010600_kno

  Thumb up 2 Thumb down 3
 31. JF :

  Co má toto společného z Novým Jičìnem???

  Thumb up 0 Thumb down 0
 32. Dan :

  Koloušek se nám opět předvedl. Vrchol omezenosti. Co ty jeho nemovitosti?
  https://zpravy.aktualne.cz/domaci/volny-v-tricku-a-bez-rousky-tepal-do-vakciny-jste-sobecky-id/r~20c559605bea11eb8972ac1f6b220ee8/

  Thumb up 1 Thumb down 1
 33. davidb :

  Dan:
  Bylo to hrozné!!

  Thumb up 1 Thumb down 0
 34. Martin [msstavby.cz] :

  davidb: Ring byl včera Volný :D

  Thumb up 2 Thumb down 1
 35. Volný_šašek :

  Za byt v ghettu 16tis. Volný s úsměvem kasíruje. To nic však není o náhradách, které získal jako poslanec.

  https://cnn.iprima.cz/vytrhane-zabradli-a-lepenka-v-oknech-tak-se-zije-v-ubytovnach-poslance-volneho-20860

  Thumb up 5 Thumb down 3
 36. Lubomír Volný :

  Volný je pokrytec a zosobnění toho nejhoršího co může politik být. Fuj!

  Thumb up 2 Thumb down 1
 37. aggu :

  Lubomír Volný: Volný není politik. Je to obyčejný obchodník se strachem a hloupostí. Už to dělají všichni tak proč by se nepřidal…. Někdo nenávidí cigány, někdo rusy, někdo gaye, někdo číňany, někdo Babiše, někdo všechny ostatní slováky, někdo černochy, někdo araby, někdo bohaté, někdo chudé, někdo nenávidí všechny…
  Já třeba nenávidím koprovku a vysráženou mléčnou bílkovinu při uvedení mléka do varu.

  Thumb up 4 Thumb down 3

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.