I/11 prodloužená Rudná – postup prací

Po čase opět přinášíme virtuální procházku po rozestavěné silnici. Terén pod ulicí Opavskou u Globusu byl navýšen natolik že opěrná zeď co dříve vítala lidi přijíždějící do Ostravy skončila celá pod zemí. Převážná většina stavby už vypadá celkem sjízdně, dokončují se mostní konstrukce i lávky. Vše zatím končí u pozemků pana architekta na kterých jsou ovšem již také vidět změny.

Související články


Komentáře

 1. panakis :

  omlouvam se za svuj slovnik, ale pan architekt je podle me cura… a divim se, ze v takto razovitem kraji mu to jeste zadny frajer co jezdi kazdy den na sichtu z „hora“ mu to nevysvetlil… ten pan je absolutni pruda. a on to vi a chce z toho co nejvice vytriskat. ale aby brzdil tolik lidi jenom k tomu, aby se trosku nabalil je podle me fakt nebetycny vopruz… ps. ja tam vyrostl jako decko a s tou cestou moc nesouhlasim, ale chapu, ze to ostrave a opave pomuze velmi. a proto nebudu podepisovat petice a delat sceny atd. proste je to nutne.. jelikoz nas to jako kraj v teto urovni posouva dale… nemluve o tom, ze tam hore jsou a vzdycky byli moviti lide… a schopni a pracoviti „sedlaci“ kteri tlacili mesto vzhuru.

  Thumb up 33 Thumb down 5
 2. LK :

  jak já se moc těším, až to bude hotové

  Thumb up 5 Thumb down 0
 3. Petr Michalčák :

  Pane architekte, každý z nás, co denně trpíme kvůli vaší zhovadilosti bychom vám měli dát přes držku! Jak si myslíte, že by byla dlouhá fronta na vás?

  Thumb up 14 Thumb down 0
 4. Danek :

  Ted jsem viděl na polaru Semeráka.Že stavba prodloužené rudné kde to Richtář blokaval se rozjede.Emoce vychladli a s dohodli se stavba bude pokračovat….hodně dobrá zpráva.

  Thumb up 6 Thumb down 0
 5. Danek :

  Danek: https://polar.cz/zpravy/moravskoslezsky-kraj/cely-ms-kraj/11000006390/dohoda-o-dostavbe-prodlouzene-rudne-se-pripravuje

  Thumb up 3 Thumb down 0
 6. Rýša :

  Danek: Hodně dobrá zpráva se změnila v hodně špatnou zprávu: https://polar.cz/zpravy/ostravsko/ostrava/11000007637/vecna-bremena-pod-rudnou-budou-asi-vyvlastnena

  Thumb up 1 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.