Fotky ze stavby lávky na Karolinu

Unikátní obří jeřáb v těchto dnech pokládá na připravené pilíře jednotlivé části lávky pro pěší, která je součástí první etapy výstavby Nové Karoliny. Lávka přivede na Karolinu lidi z ústředního autobusového nádraží, z vlakového nádraží Ostrava-střed a napojí se na chodník vedoucí dál až do centra. První etapa Karoliny by měla být dokončena na jaře příštího roku.

celý článek a další fotky: denik.cz

Související články


Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.