Start prací na revitalizaci břehu Ostravice

Ve středu by mohly začít stavební firmy pracovat na netrpělivě očekávané proměně řeky Ostravice a jejích břehů. Výsledkem jejich práce v této fázi by měl být vodácký přístav se třemi vodáckými zastávkami.
Stavba vodáckého přístavu i ploch pro slunění je součástí městského projektu spolufinancovaného z evropských peněz s názvem Revitalizace řeky Ostravice. Do dvou let by měl řeku zpřístupnit Ostravanům.

celý článek: denik.cz
navazuje na článek z minulého týdne: msstavby.cz

Související články


Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.