Komentáře

 1. stilgar1 :

  Zdá se mi to, nebo stále ještě nemají hotovou dlažbu na tom náměstí? Já si myslel, že to mají stihnout do otevření Fora…

  Thumb up 0 Thumb down 0
 2. Hynek [msstavby.cz] :

  stilgar1: nezda
  http://www.ostrava.videocam.cz/cam2/image12-03-18_16-07-08-48.jpg

  Thumb up 0 Thumb down 0
 3. piba :

  Hmm, slavnostní otevření ve středu večer, tak jsem zvědavý.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 4. stilgar1 :

  Hynek [msstavby.cz]: Tak to je mizérie – do čtvrtka to určitě vydláždit nestihnou …nechápu, proč to nechali ležet ladem několik měsíců :(

  Thumb up 0 Thumb down 0
 5. Martin [msstavby.cz] :

  Když jsme u toho dláždění. Tak se opět rozběhly práce na opravách dlažby na Masarykovém náměstí v centru. Jak jsem šel dneska kolem, tak dělali ulici kolem Bati a část náměstí !

  Thumb up 0 Thumb down 0
 6. Mišoň :

  @martin : Díky Bohu za ty dary:) Ta část 28.října kolem Bati je v šíleném stavu. Co se náměstí na Karolině týče, tak si stejně myslím,že není důvod někam spěchat, jako náměstí to bude fungovat až se otevře Trojhalí. Teď to bude jen dlážděný buzerplac, na kterém se budou prohánět skejťáci:)

  Thumb up 0 Thumb down 0
 7. MM :

  Podle mého je to absolutní podcenění situace. Není dokončena Poděbradova a Pořážková ulice. Není vybudován nový přechod pro chodce na křižovatce Poděbradova x 28. října. Já opravdu nerozumím jak to chtějí dělat. Davy lidí, kteří mohou využít jeden jediný přechod pro chodce na křižovatce, která již dnes není průjezdná ideálně. Navíc tam bude nový směr pro auta. Takový megaprojekt a dopravní řešení hrůzné. Jsem naštvaný, protože jsem takovou obludu do centra města nechtěl a ještě k tomu bude už tak problematická doprava horší a horší :-(

  Thumb up 0 Thumb down 0
 8. cigcag :

  Mi se celý ten projekt jeví jako neuvěřitelný prasopes. Nicméně, jak se asi musí cítit firmy, které tam otevítají obchody? Moc se o to nezajímám, protože tam nemám důvod jít, ale dostanou se tam vůbec lidi jinak než bez auta?

  Thumb up 0 Thumb down 0
 9. Martin [msstavby.cz] :

  MM: Prozatím… Navíc na Poděbradovou se z Frýdlantských mostů odbočovat nebude http://www.msstavby.cz/nova-ulice-porazkova-koordinace-17-08-2011/ . Ale jinak ano. Doprava bude opravdu hustá, až na hranici možností.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 10. Martin [msstavby.cz] :

  cigcag: Tramvají, trolejbusem. Pěšky z ÚANu, od nádraží, z Nádražní ulice, z ulice 28.října atd…

  Thumb up 0 Thumb down 0
 11. cigcag :

  Martin: Děkuji, nestýskalo po stezkách v nedostavěných sídlištích…

  Thumb up 0 Thumb down 0
 12. Dali :

  Nemáte náhodou podobnou obavu jako já, že u office parku se nebudou nejvyšším patrem propojovat obě stavby (ty dva rohlíky)? Tedy že to nebude jedna stavba se dvěma zajímavými průchody, ale zůstanou to dve samostatné (a tedy dost nezajímavé) budovy? Z fotek se mi zdá, že nejvyšší patro je hotové, zakončené a k přemostění se to nechystá. Tohle by mě dost nasr.lo :-(

  Thumb up 0 Thumb down 0
 13. Bahno :

  Dobrý den. Měl bych menší otázku. Prodloužená ulice porážková bude dvou- nebo čtyřpruhová? Protože podle dříve zde zveřejněných nákresů se snad mělo jednat o čtyřpruhovou silnici, kdežto z fotografií ze stavby se mi spíše rýsuje silnice dvoupruhová. Nevíte, zdali tam bude chodník? Jsem laik, z fotografie ani nákresu to nepoznám, proto se předem omlouvám za možná zbytečnou otázku. Děkuji za odpověď.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 14. Hynek [msstavby.cz] :

  Bahno: podle nakresu je cast od svabinskeho ulice opravdu ctyrproud, ale chodnik z toho teda nevylustim (taky laik :)

  Thumb up 0 Thumb down 0
 15. Tomas T. :

  Vyslovene trapas…. hold je to vizitka firmy MD. Celak bych ze ses takovym projektem budou chlubit. Ale kdybych toto navrhnul, tak bych se pod to radeji nepodepsal. Myslim to jako celek….. architekturou pocinaje, pres dopravu a vnitrni organizaci …. az urbanismus konce.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 16. jura5 :

  Co se týče spojení budovy Karolina parku – brány, tak to zatím nejde protože v bráně stojí jeřáby. Takže ta brána je již dávno zrušená a nebo nás čeká nějaké technologické kouzlo po odstranění těch jeřábů.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 17. Sanju :

  Na oficiální stránkách v sekci, která zobrazuje plány jednotlivých podlaží, je pořád šesté patro zobrazeno jako propojený celek. Že se stavby na Karolině liší od vizualizací a slibů je už běžná praxe, ale tady jsou to prezentace pro potenciální nájemce, tak snad se té brány dočkáme. Nakonec, právě ta brána je na první etapě asi to nejzajímavější.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 18. Summerboy :

  No tak to jste mi celkem vzali dech – ta brána je tam naprosto nutná! Vždyť to tomu dodává teprve aspoň nějaký šmrnc!

  Thumb up 0 Thumb down 0
 19. Citron :

  Nevím jak vy, ale já ze strany od centra vidím nějaké osazení, které podle mě nemá jiný význam, než je umístění spojovací části. Snad.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 20. Nimrod :

  Porážková vždy byla a bude dvoupruh, jen v místech křižovatek se přidávají odbočovací pruhy, chodníky tam samozřejmě budou. Jinak já přesně vím čím je dáno to, že Prodloužená Porážková ještě není, ale to tady nemůžu ventilovat – bylo by to na kudlu do zad. Každopádně s ní dost finišují a bude brzo. Do té doby autem jedina po okružní Porážkové kolem Trojhalí!!!

  Thumb up 0 Thumb down 0
 21. Marek :

  Citron: Tak, tak, na posledním patře je část předsazené konstrukce. Takže návaznost na další konstrukci tam je. Jestli půjde o prefabrikovanou nebo montovanou konstrukci netuším. Navíc, proč by se na krajích dělaly zesílené sloupy s jistým úhlem ? Kdyby tam ta“brána“ být neměla. Tak tam stačí svislé sloupy, jak uvnitř budovy…

  Jinak mě opět překvapuje kolik lidí se chytne na nějaký komentář a okamžitě dělají závěry…

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.