FN Ostrava – Comprehensive cancer center

Fakultní nemocnice Ostrava vypsala veřejnou zakázku na vypracování projektové dokumentace Centra onkologické prevence.

Předmětem plnění veřejné zakázky je vypracování projektové dokumentace pod názvem „FN Ostrava – Výstavba objektu Comprehensive cancer center – projektová dokumentace“ v rozsahu vypracování dokumentace pro územní rozhodnutí, dokumentace pro vydání stavebního povolení a pro provádění stavby a zajištění autorského dozoru po celou dobu výstavby, stejně jako projektové dokumentace interiéru a autorského dozoru při realizaci, včetně podkladů pro výběr zhotovitele. Zakázka je rozdělena na 3 etapy:
I.etapa (DUR + inženýrská činnost pro DUR + součinnost související s PD pro získání zdroje financování pro vlastní realizaci stavby);
II.etapa (DSP + DPS + inženýrská činnost)
III.etapa (PD interiéru + autorský dozor)

Autorem investičního záměru, který je předlohou pro vypracování projektové dokumentace je Atelier Simona Group, vizualizace objektu jsou součástí veřejně dostupné přílohy veřejné zakázky.

zdroj: tenderarena.cz

Související články


Komentáře

 1. Mx :

  Povedené, až škoda, že takové stavby pak nejsou na očích, ale schované v areálu fakultky a po městě vzniká mnoho průměrných staveb.

  Thumb up 20 Thumb down 0
 2. vojta :

  Na fakultku nečekaně povedené, líbí moc.

  Thumb up 15 Thumb down 0
 3. balde :

  super, ale za mě must have je na Fakultce co nejdříve udělat parkovací dům, možná by se šikli i dva. Jeden co je plánovaný za porodnicí a pak by mohli udělat i jeden u Hlavního vstupu.

  Thumb up 16 Thumb down 0
 4. aldik :

  A parkovat se bude kde? Proč stále ignorují potřebu parkovacího domu? Nejlépe většinu aut z areálu dostat právě do toho objektu na parkování a a v reálu bude klid.

  Thumb up 8 Thumb down 3
 5. Martin [msstavby.cz] :

  aldik: aldik: V objektu je navrženo 10 stání. Další jsou před objektem. Západně od objektu je navrženo dalších 56 stání na povrchu.

  Thumb up 3 Thumb down 5
 6. aldik :

  Martin [msstavby.cz]: Vzhledem k počtu aut v areálu FNO je to výsměch :D A jestli si někdo myslí, že to je dostačující, tak není normální :D

  Thumb up 3 Thumb down 3
 7. Martin [msstavby.cz] :

  aldik: A kolik je optimální počet parkovacích stání?

  Thumb up 1 Thumb down 5
 8. Rdm :

  Martin [msstavby.cz]: vzhledem k současnému stavu, by těch míst bylo potřeba nejméně 200. O kolik by byla cena stavby vyšší, kdyby se udělalo alespoň jedno podzemní podlaží právě pro parkování?

  Thumb up 11 Thumb down 1

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.