Rekonstrukce lůžkového pavilonu FNO

V areálu Fakultní nemocnice Ostrava probíhá rekonstrukce lůžkového pavilonu.

Z budovy bylo odřezáno všech 340 balkónů. Fasáda prochází energetickými úsporami a fasáda je zateplována. Součástí projektu je nejen zateplení fasády a výměna všech více než 500 oken, ale také instalace zcela nové vzduchotechniky.

Fotografie zaslal čtenář. Děkujeme!

Stav před stavebními pracemi

Související články


Komentáře

 1. balde :

  třeba tam i poteče teplá voda v pokojích za pár let. Když se dali do rekonstrukce

  Thumb up 4 Thumb down 1
 2. aldik :

  balde: v roce 2018 když jsem tam byl tak voda tekla v pohodě, spíš ten toaletní papír tam mohl být na záchodech :D Na onkologii normálně byl, pak se člověk přemístil tam, čeká že tam bude a ono nic :D Hlavně že mají špičkovou WiFi.

  A teď ještě vyřešit parkování parkovacím domem (domy, radši dvěmi) a ideálně pak utlumit parkování v areálu mimo ně.

  Thumb up 10 Thumb down 1
 3. tom :

  slušné ..až na tu oranžovou barvu

  Thumb up 2 Thumb down 2
 4. Mx :

  Z vlastní zkušenosti teď z rodiny vím, jak moc důležité je jít na chvilku při dlouhodobém pobytu třeba jenom na ten balkón, protože sestry pacienty moc mimo budovu pouštět nechtějí. Ta budova jinak zatím vypadá pěkně po novu. Ale celkem to s těmi balkony nechápu.

  Thumb up 7 Thumb down 1
 5. balde :

  nechapu ze uz se ty parkovaci domy uvnitr arealu nestaví , byl jsem v noci o vikendu na pohotovosti a nebylo kde parkovat 😀

  Thumb up 3 Thumb down 2
 6. aldik :

  Mx: Někdo na Facebooku psal, že se na ty balkony stejně nesmělo, maximálně na jeden kde mohli kuřáci. Na onkologii naštěstí se na balkony mohlo.

  Thumb up 2 Thumb down 1
 7. Jarek :

  Kdo ten areál trochu zná, tak vidí, že tady probíhá rekonstrukce v podstatě od uvedení do provozu.Včetně vynucených rekonstrukcí, kdy část dnešního prostoru s obchůdky udělali na stejném podloží jako o 15 let později dálnici a efekt byl jako da ostravské dálnici.Naštěstí to zachránili, i přes ty obrovské trhliny v plášti.

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.