FN Ostrava-přístavba Centrálního komplementu

Fakultní nemocnice Ostrava vypsala veřejnou zakázku „FN Ostrava-přístavba Centrálního komplementu, operační sály, MR, LSPP a výdejna léků – projektová dokumentace“.

Předmětem plnění zakázky je vypracování projektové dokumentace pod názvem „FN Ostrava – přístavby Centrálního komplementu, operační sály, MR, LSPP a výdejna léků – projektová dokumentace“ v rozsahu vypracování dokumentace pro územní rozhodnutí, dokumentace pro vydání stavebního povolení a pro provádění stavby a zajištění autorského dozoru po celou dobu výstavby, včetně podkladů pro výběr zhotovitele.

zdroj: tenderarena.cz

Související články


Komentáře

 1. balde :

  hl už by to chtělo ten parkovací dům

  Thumb up 15 Thumb down 0
 2. Mx :

  Ne, že by se v areálu stavělo nějak hrozně, ale toto zrovna je tak trochu montovna z průmyslové zóny vyumělkovaná vizualizačně zelenou střechou, o jejímž vzniku lze navíc pochybovat

  Thumb up 9 Thumb down 2
 3. SpinJ :

  balde: Už je znám GD – Geosan a nyní se řeší subdodavatelé.

  Thumb up 1 Thumb down 0
 4. aldik :

  A parkování se bude řešit kdy? Když pominu zaměstnance, nebo ty co autem musí přijet ze zdravotních důvodů tak tam sice jistě přijede i plno lidí co by mohli přijet tramvají, jen jsou líní zvednout zadek a dojít na zastávku (já to nejsem, já tam jezdím výhradně tramvají), ale i tak by se parkovací dům hodil jako drbání praseti. Ideálně o takové kapacitě, aby klasické parkování v areálu úplně vymizelo, mimo krátkodobé zastavení a stání pro zdravotně postižené.

  Thumb up 5 Thumb down 1
 5. Cyklista :

  To jakože teď postaví tři podlaží a „za nějakou“ dobu přistaví jedno další ???

  Thumb up 2 Thumb down 0
 6. pm81 :

  Do boudcna se pocita, ze u Nemocnice bude koncit 54 (otaceni na Studentske), dneska, jak se nestoji u vchodu, tek je to pro lidi daleko (bez zdrav.omezeni).

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.