Komentáře

  • jiří 08.04.2019  ●  18:13

    páni ti stim ale jedou když sme tam byli naposlet ještě bourali ten obři most.jěště par dni a hotovka https://bagrista2.rajce.idnes.cz/libhost%2Ckoprivnice%2Crychaltice_obchvat

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • jiří 08.04.2019  ●  18:14

    jinák super fotky dík za ukasku

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • MareK 09.04.2019  ●  11:58

    jiří: A teď si představ ten šrumec, kdyby jeli 24h/7dní v kuse.

    To se mi líbí 6 To se mi nelíbí 0
  • jiří 09.04.2019  ●  15:27

    jo to by bylo pro řidiče supér ale asy to není finančně možné tak robí cosedá

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 2
  • MareK 10.04.2019  ●  13:45

    jiří: Nemyslím si, že výstavba 24/7 by stavbu nějak dramaticky prodražila. Jistě, nějaké náklady to ponese (zejména osvětlení), ale v ceně stavby za „miliardu“ to bude v řádech miliónů, tzn. ani ne procento z ceny stavby. A bonus ve smyslu zkrácení výstavby o cca 1/3-1/2 by tyhle zvýšené náklady hravě obhájil.

    Ovšem to by se muselo chtít takový systém/režim výstavby zavést a propagovat.

    To se mi líbí 3 To se mi nelíbí 0
  • davidb 10.04.2019  ●  14:32

    MareK:
    A mají na to stavební firmy lidi?
    24h/7d budou potřebovat dvoj-troj násobně pracovníků.

    To se mi líbí 1 To se mi nelíbí 0
  • MareK 10.04.2019  ●  14:46

    davidb: aktuálně pravděpodobně nemají, protože není poptávka. Tuhle změnu musí zavést zadavatel(ŘSD).

    To se mi líbí 3 To se mi nelíbí 0
  • johny 13.04.2019  ●  11:48

    Pan premiér tento týden na tiskové konferenci ke změnám ve vládě. Mimo jiné padlo:
    „Na co máme dvě dálnice z Olomouce do Ostravy?“
    Tak určitě, Andrejko.
    Lide moravskoslezský, zvol si ho znova!

    To se mi líbí 8 To se mi nelíbí 1
  • thvari 13.04.2019  ●  12:40

    johny: přesně tenhle typ výroků vždycky odhalí, jaký je to vůl

    To se mi líbí 5 To se mi nelíbí 2
  • FlakY 15.04.2019  ●  19:36

    Babiše jsem neslyšel, ale jestli je to pravda, tak je to pořádný cip. A VRT mu nevadí? Taky bude suplovat hlavní žel. koridor…

    Makat na stavbě 24/7 v týdnu vymyslel kdo z chytrých diskutujících? Zamyslete se, proč se nestaví v zimě a probíhá technologická přestávka. Organizace práce, logistika, hlukové a světelné normy, bezpečnost práce a v neposlední řadě kvalita díla.
    Nejrychlejší by bylo zakázat vjezd všem vozidlům a makat na celé stavbě.

    To se mi líbí 3 To se mi nelíbí 1

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.