Související články
- 12.08.2020: D48 – fotky stavby

- 21.08.2019: D48 – fotky stavby

- 05.06.2017: D48 – zahájení stavby

- 17.03.2017: D48 Rybí – MÚK Rychaltice

- 24.08.2018: Modernizace D48

- 02.02.2021: Kruhový objezd Příbor







Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.
Abychom poskytli co nejlepší služby, my a naši partneři používáme k ukládání a/nebo přístupu k informacím o zařízeních, technologie jako soubory cookies. Souhlas s těmito technologiemi nám a našim partnerům umožní zpracovávat osobní údaje, jako je chování při procházení nebo jedinečná ID na tomto webu. Nesouhlas nebo odvolání souhlasu může nepříznivě ovlivnit určité vlastnosti a funkce.
Kliknutím níže vyjádřete souhlas s výše uvedeným nebo proveďte podrobnější rozhodnutí. Vaše volby budou použity pouze na tomto webu. Nastavení můžete kdykoli změnit, včetně odvolání souhlasu, pomocí přepínačů v Zásadách cookies nebo kliknutím na tlačítko Spravovat souhlas ve spodní části obrazovky.





















páni ti stim ale jedou když sme tam byli naposlet ještě bourali ten obři most.jěště par dni a hotovka https://bagrista2.rajce.idnes.cz/libhost%2Ckoprivnice%2Crychaltice_obchvat
jinák super fotky dík za ukasku
jiří: A teď si představ ten šrumec, kdyby jeli 24h/7dní v kuse.
jo to by bylo pro řidiče supér ale asy to není finančně možné tak robí cosedá
jiří: Nemyslím si, že výstavba 24/7 by stavbu nějak dramaticky prodražila. Jistě, nějaké náklady to ponese (zejména osvětlení), ale v ceně stavby za „miliardu“ to bude v řádech miliónů, tzn. ani ne procento z ceny stavby. A bonus ve smyslu zkrácení výstavby o cca 1/3-1/2 by tyhle zvýšené náklady hravě obhájil.
Ovšem to by se muselo chtít takový systém/režim výstavby zavést a propagovat.
MareK:
A mají na to stavební firmy lidi?
24h/7d budou potřebovat dvoj-troj násobně pracovníků.
davidb: aktuálně pravděpodobně nemají, protože není poptávka. Tuhle změnu musí zavést zadavatel(ŘSD).
Pan premiér tento týden na tiskové konferenci ke změnám ve vládě. Mimo jiné padlo:
„Na co máme dvě dálnice z Olomouce do Ostravy?“
Tak určitě, Andrejko.
Lide moravskoslezský, zvol si ho znova!
johny: přesně tenhle typ výroků vždycky odhalí, jaký je to vůl
Babiše jsem neslyšel, ale jestli je to pravda, tak je to pořádný cip. A VRT mu nevadí? Taky bude suplovat hlavní žel. koridor…
Makat na stavbě 24/7 v týdnu vymyslel kdo z chytrých diskutujících? Zamyslete se, proč se nestaví v zimě a probíhá technologická přestávka. Organizace práce, logistika, hlukové a světelné normy, bezpečnost práce a v neposlední řadě kvalita díla.
Nejrychlejší by bylo zakázat vjezd všem vozidlům a makat na celé stavbě.