Cyklostezka Bohumín-Pudlov

Město Bohumín vypsalo veřejnou zakázku na realizaci cyklostezky Bohumín-Pudlov.

Předmětem stavby je vybudování cyklostezky podél řeky Odry mezi Antošovickou lávkou a Vrbickou (Orlovskou) stružkou. Cyklostezka je navržena z asfaltobetonu (vrchní vrstva jemnozrnná ACO 8) v jednotné šířce 3 m a s krajnicí 2 x 0,25 m z asf. recyklátu v délce 751 m, v tl. 0,49 m. Celková plocha cyklostezky je 2629 m2. Nová cyklostezka kopíruje trasu stávající nezpevněné stezky podél břehu řeky

Situace širších vztahů:

zdroj: bohumin.ezak.cz

Související články


Komentáře

 1. via :

  Podle slov radnice z minulého roku se měla stavět celá stezka, tedy i podél východního pobřeží, ale koronašetření zřejmě řeklo ne. I tento další kus stezky je velký přínos, páč tím se celé jezero asfaltově zaokruhuje. Díky Bohumíne!

  Thumb up 3 Thumb down 0
 2. Ondra :

  Paráda

  Thumb up 1 Thumb down 0
 3. Jan :

  via: no nezaokrouhluje. To co se bude letos stavet znamena ze se spoji Stary Bohumin s FM v jednu asfaltovou cyklostesku, byl to posledni usek co chybel. Okruh kolem Vrbice neneni hotovy, protoze podle me stale chybi spojeni z Vrbice kolem Vrbicke strusky k rece. Tam dnes jsou jen hlinene vyjete koleje, na kole se to da, kolackari maji smulu.

  Thumb up 2 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.