Rekonstrukce skautského domu Opava

Zadavatel veřejné zakázky Junák – český skaut, okres Opava, z. s. vypsal veřejnou zakázku na stavební úpravy objektu pro zázemí skautů v Opavě.

Předmětem veřejné zakázky jsou stavební práce spočívající v rekonstrukci stávajících učeben, zázemí, sociálního zařízení v 1.NP a 2.NP a přeměna půdních prostor ve 3. NP na nové učebny, zázemí a sociální zařízení v objektu skautského domu Opava. Součástí stavebních prací je dále vybudování venkovního výtahu a požárního schodiště. Detailní popis a základní charakteristiky stavebních prací jsou uvedeny v Projektu, který je Přílohou č. 1 Zadávací dokumentace.

zdroj: vhodne-uverejneni.cz

Související články

 • žádné související články, zkuste tagy pod nadpisem..

Komentáře

 1. Pavel :

  Ten dům má hodně zajímavou historii. Když se stavěl na konci 19. století, tekla pod ním řeka (proto dodnes názvy ulic Na nábřeží a Na starém břehu). K regulaci a přeložení říčního koryta o pár set metrů dál došlo před 1. SV. V období první republiky se v domě mj. nacházel nevěstinec Port Arthur. Po druhé SV tam město ubytovalo méně přizpůsobivé občany a kolem r. 1989 to vypadalo na demolici.

  Thumb up 9 Thumb down 1
 2. tom :

  za takové přístavby by měla být zákaz projektovat

  Thumb up 1 Thumb down 2
 3. tom :

  za takové přístavby by měl být zákaz projektovat

  Thumb up 1 Thumb down 4
 4. Jan :

  Co je to za nazor, ze by mel byt vysloven zakaz projektovat. Nemel by author prispevku sva slova oduvodnit ? Nebo na to nema a jen zvani ?

  Thumb up 4 Thumb down 4

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.