Komentáře

  • Balde 05.01.2017  ●  10:43

    nemám problém, hl at se zachová blok a podrží se uliční čára

    To se mi líbí 24 To se mi nelíbí 1
  • Lip 05.01.2017  ●  10:48

    Já jsem Pro. Nemám s tím problém. :-)

    To se mi líbí 9 To se mi nelíbí 0
  • Jiřík 05.01.2017  ●  10:56

    Škoda, že nebude pokračovat až do konce k ulici Stodolní. Jinak super. :)

    To se mi líbí 16 To se mi nelíbí 0
  • Koudy 05.01.2017  ●  11:39

    Hlavně aby na něj šel navázat další dům a mohl pokračovat blok.

    To se mi líbí 21 To se mi nelíbí 0
  • thvari 05.01.2017  ●  21:42

    líbí se mi ten nápad se zaskleným parkováním v přízemí, vypadá to dost neotřele

    To se mi líbí 4 To se mi nelíbí 1
  • aggu 06.01.2017  ●  10:49

    thvari: Ano, místo parteru s obchody výstavka aut. Neotřelé ;) Zabitý prostor (i ekonomicky).

    To se mi líbí 6 To se mi nelíbí 8
  • thvari 06.01.2017  ●  13:32

    aggu: přesně to jsem měl na mysli! ve spojení s tím, že byt si tam budou moci dovolit lidé, kteří zrovna nejezdí žigulíky a trabanty, takže by to mohla být takový přehlídka drahých fár, navíc pokaždé trochu jiná v závislosti na tom, kdy okolo půjdete :-D

    To se mi líbí 2 To se mi nelíbí 0
  • Martin [msstavby.cz] 08.01.2017  ●  21:00

    aggu: Přesně. V návaznosti na plánovanou galerii Plato v Jatkách a oživení okolního propojení je to nešťastné řešení.

    To se mi líbí 4 To se mi nelíbí 3
  • PetrP 05.09.2019  ●  10:21
    To se mi líbí 4 To se mi nelíbí 0
  • balde 05.09.2019  ●  10:38

    PetrP: krása na 26 bytů tam bude 16 parkovacích stání :D :D :D pobavili

    To se mi líbí 3 To se mi nelíbí 8
  • Adam 05.09.2019  ●  20:37

    balde: Spoustu bytů v centru nemá žádná parkovací místa. A lidé tam bydlící velmi často nemají auta, protože je nepotřebují.

    To se mi líbí 13 To se mi nelíbí 0
  • koudy 06.09.2019  ●  00:23

    Mám pocit že už mě nedokáže nasrat nic jiného než parkovací místa. Vyměnit obchod za parkáč to fakt dává smysl :(

    To se mi líbí 1 To se mi nelíbí 1
  • 109 07.11.2019  ●  11:05

    Postaví to někdy? Staveniště měli předat před několika týdny. Je to oplocené přes měsíc a den co den tam není ani noha. Má někdo informace, na co se čeká?

    To se mi líbí 3 To se mi nelíbí 0
  • Pepper 07.11.2019  ●  11:48

    koudy: Dává. Obchodní prostory jsou v té lokalitě bezcenné.

    To se mi líbí 1 To se mi nelíbí 4
  • aggu 07.11.2019  ●  12:33

    Pepper: Dejte mi prosím tip na jeden místní bezcenný nebytový prostor. Obratem ho pronajmu někomu za tržní cenu. Už jsem dlouho nebyl na Bali. Dík.

    To se mi líbí 5 To se mi nelíbí 4
  • Pepper 07.11.2019  ●  12:43

    aggu: Zkuste se tam projít, koukněte na ceny pronájmů, koukněte na prázdné vykladce, podívejte se kolik stojí jedno parkovací místo, a dojde vám to.

    To se mi líbí 6 To se mi nelíbí 2
  • aggu 07.11.2019  ●  15:46

    Pepper: Nedojde. Ceny pronájmů v mnohem ušmudlanějších lokalitách v centru začínají na 100/m2/měs. Prázdné prostory jsou tam výjimkou, vybydlený žádný. Asi si to pletete s „prostory s atraktivnější nabídkou“.
    Škoda, že to nevědí v třeba v Los Capolitos, že nemusí platit nájem.
    A to nemluvím o tom, že zrovna tuhle lokalitu čeká masívnější zástavba, Janáčkova nebude jediná bytovka + PLATO, které tuhle historickou periferii Moravské Ostravy definitivně přesune do centra.

    To se mi líbí 9 To se mi nelíbí 3
  • Pepper 08.11.2019  ●  12:25

    aggu: Nevím, jestli fakt nepřemýšlíte, nebo to prostě jen nechcete pochopit. Nejde o to, že by neměli platit nájem, ale že ty metry v 1.NP tam mají větší cenu jako garáže. Garáž – 8m2 / 2000 měsíčně. Nebytovka 100m2 / 20.000 max.

    To se mi líbí 4 To se mi nelíbí 1

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.