Vybudování parkovacích stání na ul. Kaminského

Na ulici Kaminského nedávno začala stavba nové parkovací plochy. Jedná se o první etapu většího projektu na zvýšení počtu parkovacích míst v lokalitě.

Související články

Komentáře

  • balde 29.05.2020  ●  14:33

    ze by na radnici zmoudreli a pochopili, ze lepsi vybudovat nove parkovacky coz je na Dubine spis otazka jen doplneni v mistech stejne neudrzovane zelene, misto toho aby pro hasice a sanitku nebylo peklo nekam na Dubine dojet?

    To se mi líbí 1 To se mi nelíbí 2
  • Snílek jižní 29.05.2020  ●  22:20

    Kaminského ulice mě fascinuje. Pidi domečky nalepené na sobě, s pozemkem velikosti kapesníku a Dubinou za zády, honosně nazývané rezidenční bydlení za pouhých pět melounů…Když už někdo dá tolik peněz, proč si proboha zvolí tak šílené místo??

    To se mi líbí 16 To se mi nelíbí 1
  • D-r 30.05.2020  ●  20:51

    Snílek jižní: v tu dobu, kdy to zvolili, nebylo moc alternativ

    To se mi líbí 1 To se mi nelíbí 0

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.