Vybudování parkovacích stání na ul. Kaminského

Práce pokračují a i když tato parkovací plocha není moc velká a sama problémy nevyřeší tak jak my judisté říkáme „nemusí pršet jen když kape“. Uvidíme jak na tom budou ty další.

Související články


Komentáře

 1. balde :

  stal se zázrak a na Dubině se začlo řešit parkování jinak než jen lístečkem za stěračem od MP.

  Thumb up 9 Thumb down 0
 2. Martin :

  Špatné by nebylo ani dobudování parkoviště okolo bývalého hangáru. Pozemky jsou však v soukromých rukou (a to dokonce včetně cesty před „Kozlem“) a předpokládám, že majitelé do něčeho takového investovat nebudou. Tady by podle mě i stálo za to, kdyby se město (městský obvod) pokusilo pozemek odkoupit a parkoviště tam vybudovat. Mohlo by jít o několik desítek parkovacích míst. Parkuje se tam sice i teď, ale na těch šutrech je to někdy o ďuru v gumě…

  Thumb up 3 Thumb down 0
 3. Komentář :

  Karviná se po ALU stává městem duchu.jsem v Karviné od roku 1958.pamatuji si presidenta pana Novotného Antonína.stavelo se a soucasne i minulé vedení Karviné jen bourají byty.zadna nová infrastruktura atd. Se nic neděje v Karviné.neozvali se ani co se týče státní pomoci při jakékoliv zdokonalení života lidí města v Karviné.kdo sledoval v tv debatu o Karviné,kde toto bylo řečeno vládními vinotéky.karvina pomalu umírá.horsi jak za komunistů.ti provedli že zničili celou Karvinou 2 která byla krásná.kdy lidé otevřou oči a začnou mluvit proti tomu co se děje s naším městem Karviná.Milan Horváth starší

  Thumb up 0 Thumb down 4

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.