Propojení ulic V. Jiřikovského – Kaminského

A je to tady. Stavba byla zahájena oplocením pozemku.

Související články

Komentáře

  • Jan 17.03.2017  ●  11:47

    Konečně:-)

    To se mi líbí 2 To se mi nelíbí 1
  • Balde 17.03.2017  ●  19:35

    nebyl by plánek jak má vypadat dokončená rekonstrukce?

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • acdlcia [msstavby.cz] 17.03.2017  ●  22:37

    Mistni: Taková křivule. Blbé Sempronemo.

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • Crazym 18.03.2017  ●  04:21

    Mistni: Pěkně promarněná příležitost na vybudování parkovacích míst v přeplněném sídlišti :-(

    To se mi líbí 3 To se mi nelíbí 0
  • Libor 18.03.2017  ●  14:23

    Nevíte předpokládaný termín dokončení?

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • Mistni 18.03.2017  ●  14:30

    Crazym: Souhlasim. Alespon par je ale v planu https://smlouvy.gov.cz/smlouva/1048973

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • Mistni 18.03.2017  ●  14:33

    Libor: Aktualni uzavirka je do 5.5.2017, ale kdo vi v jakem stavu to v tu dobu bude.

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • Balde 19.03.2017  ●  08:43

    Mistni: a ví se kde ty parkingy mají vyrůst?

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • Mistni 19.03.2017  ●  13:04

    Balde: Tady jsem nasel, ze do konce kvetna 2017 -> https://vz-ovajih.ostrava.cz/detail/4162

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • JJ 19.03.2017  ●  13:34

    Jak KONEČNĚ? Už teď je na Jiříkovského větší frmol než na „dálnici“ na F-M. Evidentně petice o nestavění tohoto nepomohla a 112 tedy už svoji zadní příjezdovku potřebovat nebude. Což mi připadalo pro 112 jako lepší řešení. A lepší i pro plynulost provozu, kdyby se totiž ta plánovaná spojnice „zadku“ 112 a Interšpáru postavila a třeba protáhla na Kaminského, nebo až na Krmelínskou mezi květinama a tabákem, tak by to bylo dle mě lepší. Mnohem plynulejší, žádný klikatý panelkros podél kterého parkují auta na obou stranách, snížená prašnost uprostředka sídličtě. Ano, odnaslo by to kus pole a dva vchody na F. Formana, kde by jim postavili cestu z druhé strany baráku, ale věřím, že by mnohem více lidí ocenilo, kdyby Jiříkovského nebyl průjezďák. Tak jak tomu bylo dvě dekády zpátky. Ložnici mám otočenou do cesty, prachu jak sviň, posekali nám ZDRAVÉ stromy před celým blokem, nikdo neví proč, ponevadž ty 2 „paní“ co tohle mají na starosti 14 dní nezvedaly telefon i když jejich nadřízená přísahala, že tam jsou a pracují, ale ona tohle neřeší tak jedině s těma dvěma. Ten barák je nahý a ještě tu bude zoficiálněná dálnice, chce se mi zvracet. Uznávám, že obchvat Dubiny by stál trošku víc, než 100 metrů nové cesty. Trošku více iniciativy a peněz. Naneštěstí toho prvního není v poslední době z radnice moc vidět (a jestli tak to je iniciativa „jak nasrat občany“) a to druhé se šetří kde může (žádné opravené chodníky jsem nezaznamenal, nebo třeba na úpravě zeleně nebo nevíte proč nesvítilo asi 3 noci pouliční osvětlení?) aby se pak mohly opravit mosty v havarijním stavu, které byly v rekonstrukci ne víc jak 3 roky nazpět. Nic konec, končím slohovku, protože s tím stejně nic nezmůžu, neb na to nemám čas. Bohužel mojí prioritou není defenestrace, ač by byla občas potřeba, ale vydělání nějakých peněz, abych měl za co žrať a zaplatit nájem za ten byt u dálničního přivaděče.

    To se mi líbí 7 To se mi nelíbí 2

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.