Komentáře

 1. Jan :

  Konečně:-)

  Thumb up 2 Thumb down 1
 2. Balde :

  nebyl by plánek jak má vypadat dokončená rekonstrukce?

  Thumb up 0 Thumb down 0
 3. Mistni :

  https://drive.google.com/file/d/0BzcHsB5l5jkyS1lnRmhvWDYxVlk/view?usp=sharing

  Thumb up 2 Thumb down 0
 4. acdlcia [msstavby.cz] :

  Mistni: Taková křivule. Blbé Sempronemo.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 5. Crazym :

  Mistni: Pěkně promarněná příležitost na vybudování parkovacích míst v přeplněném sídlišti :-(

  Thumb up 3 Thumb down 0
 6. Libor :

  Nevíte předpokládaný termín dokončení?

  Thumb up 0 Thumb down 0
 7. Mistni :

  Crazym: Souhlasim. Alespon par je ale v planu https://smlouvy.gov.cz/smlouva/1048973

  Thumb up 0 Thumb down 0
 8. Mistni :

  Libor: Aktualni uzavirka je do 5.5.2017, ale kdo vi v jakem stavu to v tu dobu bude.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 9. Balde :

  Mistni: a ví se kde ty parkingy mají vyrůst?

  Thumb up 0 Thumb down 0
 10. Mistni :

  Balde: Tady jsem nasel, ze do konce kvetna 2017 -> https://vz-ovajih.ostrava.cz/detail/4162

  Thumb up 0 Thumb down 0
 11. JJ :

  Jak KONEČNĚ? Už teď je na Jiříkovského větší frmol než na „dálnici“ na F-M. Evidentně petice o nestavění tohoto nepomohla a 112 tedy už svoji zadní příjezdovku potřebovat nebude. Což mi připadalo pro 112 jako lepší řešení. A lepší i pro plynulost provozu, kdyby se totiž ta plánovaná spojnice „zadku“ 112 a Interšpáru postavila a třeba protáhla na Kaminského, nebo až na Krmelínskou mezi květinama a tabákem, tak by to bylo dle mě lepší. Mnohem plynulejší, žádný klikatý panelkros podél kterého parkují auta na obou stranách, snížená prašnost uprostředka sídličtě. Ano, odnaslo by to kus pole a dva vchody na F. Formana, kde by jim postavili cestu z druhé strany baráku, ale věřím, že by mnohem více lidí ocenilo, kdyby Jiříkovského nebyl průjezďák. Tak jak tomu bylo dvě dekády zpátky. Ložnici mám otočenou do cesty, prachu jak sviň, posekali nám ZDRAVÉ stromy před celým blokem, nikdo neví proč, ponevadž ty 2 „paní“ co tohle mají na starosti 14 dní nezvedaly telefon i když jejich nadřízená přísahala, že tam jsou a pracují, ale ona tohle neřeší tak jedině s těma dvěma. Ten barák je nahý a ještě tu bude zoficiálněná dálnice, chce se mi zvracet. Uznávám, že obchvat Dubiny by stál trošku víc, než 100 metrů nové cesty. Trošku více iniciativy a peněz. Naneštěstí toho prvního není v poslední době z radnice moc vidět (a jestli tak to je iniciativa „jak nasrat občany“) a to druhé se šetří kde může (žádné opravené chodníky jsem nezaznamenal, nebo třeba na úpravě zeleně nebo nevíte proč nesvítilo asi 3 noci pouliční osvětlení?) aby se pak mohly opravit mosty v havarijním stavu, které byly v rekonstrukci ne víc jak 3 roky nazpět. Nic konec, končím slohovku, protože s tím stejně nic nezmůžu, neb na to nemám čas. Bohužel mojí prioritou není defenestrace, ač by byla občas potřeba, ale vydělání nějakých peněz, abych měl za co žrať a zaplatit nájem za ten byt u dálničního přivaděče.

  Thumb up 7 Thumb down 2

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.