Vícepodlažní parkování u ZOO

Projekt vícepodlažního parkování u ostravské Zoologické zahrady je ve fázi územního řízení.

zdroj: ostrava.cz

Související články


Komentáře

 1. Jann :

  Já tomu nějak nerozumím, parkovací stání pro invalidy jsou v 3. NP, místo aby byla v 1. NP. Nebo snad bude objekt ve svahu a z 3. NP bude rampa rovnou na zem? Pak ale nechápu, proč je bezbariérová toaleta v 2. NP. To aby se s těmi vozíčky ujezdili, trochu kocourkov.

  Thumb up 1 Thumb down 0
 2. LoLec.CZ :

  Mě spíš přijde škoda, že ta parkoviště P1 a P3 tím parkovacím domem nepropojí (např. střecha v úrovni P1 a pak podzemní patra v úrovni P3). Takto přibude zase jedno extra navíc a tak bude komplikované najít místo k parkování. Kdyby to bylo průjezdné skrz naskrz, tak prostě najedu na jednom místě a hledám stání. Nyní tedy asi vznikne další křižovatka na už tak dost zasekané Michálkovické.

  Thumb up 5 Thumb down 0
 3. aldik :

  A v kolikáté fázi je využití té železniční vlečky k dopravě návštěvníků? To by silnicím hodně ulehčilo myslím

  Thumb up 8 Thumb down 2
 4. Cyklista :

  Za mne 180 parkovacích míst moc nevyřeší, plochy určené nyní k parkování http://www.zoo-ostrava.cz/soubory_texty/441_1.png zdaleka nepostačují. Za stejné peníze se mohla postavit montovaná stavba na celé ploše P3 (nechali jsme si loni postavit na podobném půdorysu 4 patrové za 66 milionů u Prahy)

  Thumb up 10 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.