Ostrava chystá urbanistickou soutěž

Pro připravovanou mezinárodní veřejnou-kombinovanou urbanistickou soutěž o návrh revitalizace území Černá louka v Ostravě byla jmenována porota ve složení: Ing. arch. Josef Pleskot, mgr. Cyril Říha Ph.D., doc. akad. arch. Imro Vaško, ing. arch. Adam Gebrian, ing. arch. Jan Sedlák, ing. arch. Zdeněk Fránek, ing. arch. Ivo Koukol, ing. arch. Ján Štempel, ing. arch. Vlastimil Bichler, ing. Petr Kajnar, mgr. Lubomír Pospíšil, ing .Zdeněk Trejbal, Ph.D. a ing. arch. Cyril Vltavský. Porota se sešla na svém ustavujícím zasedání 21.ledna 2010, projednala a schválila soutěžní podmínky a zvolila svým předsedou Josefa Pleskota. Současně se obrátila na architektonické ateliéry OMA AMO HQ ROTTERDAM, HERZOG&MEURON BASEL Ltd., BIG BJIRKE ENGELS GROUP, FOA FOREIGN OFFICE ARCHITECTS a SANAA KAZUYO SEJIMA+RYUE NISHIZAWA s výzvou k účasti v soutěži v kategorii „vyzvaní“.

Související články


Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.