Územní studie Dopravní obslužnosti Karvinska

Moravskoslezský kraj si nechá vypracovat „Územní studie Dopravní obslužnost území v prostoru Bohumín–Rychvald–Petřvald–Orlová–Havířov–Karviná s napojením na nadřazenou síť“.

Předmětem veřejné zakázky je vypracování územní studie Dopravní obslužnosti území v prostoru Bohumín–Rychvald–Petřvald–Orlová–Havířov–Karviná s napojením na nadřazenou síť, jež má za úkol ověření budoucích potřeb rozvoje silniční sítě s ohledem na narůstající nároky a klesající kapacitu i přepravní rychlost stávající silniční sítě tohoto hustě osídleného území, a to včetně napojení na nadřazenou silniční síť, zejména na vybudovanou dálnici D1, D48, silnice I/59 a I/67 a na připravovanou přeložku silnice I/11 Havířov – Třanovice.

Veřejná zakázka byla vypsána 26. prosince 2023 (2. svátek vánoční) a zaslat nabídky bylo možné pouze do 19. ledna 2024...

Zájmové území

zdroj: nen.nipez.cz

Související články


Komentáře

  1. R :

    Hlavně je třeba vyřešit naprosto kapacitně nevhodné spojení FM – Havířov – Karviná.

    Thumb up 2 Thumb down 1
  2. Vítek :

    Je vidět, že pokud se jedná o práci druhých jsou úředníci velmi čiperní a stanoví jim krátké termíny. Sami mají vesměs na standardní jednoduché věci 30 dnů, které si mohou prodloužit.

    Thumb up 1 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.