Úprava ploch kolem ul. Štramberská

Rekonstrukce okolí bloku domů Štramberská 2 – 18 je dokončena. Byly vybudovány nové chodníky, parkovací místa, změněno vedení dopravy ve dvoře, nové osvětlení, vysázeny stromy a doplněn mobiliář. Zrušena byla i odbočka z křižovatky s ulicí Ruská a místo ní prodloužena cesta okolo bloku podél Vítkovických kolejí.

Související články


Komentáře

 1. vasatko :

  Koukám do projektu a tam vidím cestu za baráky jako jednosměrku (i dle fotek tak je), jak tedy od tama vyjedu? vypadá to že je to připravené na nějaký kruháč na ulici ruské (i dle tvaru chodníku a končící obousměrné cesty). Tak snad ne, nedokážu si představit kruháč u žel. přejezdu.

  Thumb up 0 Thumb down 1
 2. Crazym :

  vasatko: Vyjedeš tím průjezdem ve věži, není to tak složité… :-)
  Ale jinak čumím jak puk, hlavně na ten dvůr, už jsem tam dlouho nebyl, nebylo o co stát, to si ti cigoši snad ani nezaslouží, tak pěkně zcivilizované že to snad ani není Štramberská.. :-) Kdo to znal předtím ocení o to víc.

  Thumb up 1 Thumb down 0
 3. vasatko :

  a jo, promiň zapomněl jsem na ten vjezd ve věži

  jj taky nechápu proč mají takový luxus, vypadá to pěkně

  nic o kruháči na ruské (krom prodloužené ruské) jsem na netu nenašel, tak snad nebude

  Thumb up 0 Thumb down 0
 4. Jiřík :

  Je to pěkné jen by se ty peníze měli nejdříve investovat do oprav ulice 28. října taky chodí jen pár lidí denně.

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.