Úprava ploch kolem ul. Štramberská

Oprava zpevněných ploch, chodníků a výstavba nových parkovacích míst na ulici Štramberská. V návaznosti na tuto stavbu pokračuje také další etapa opravy chodníku kolem ulice Ruská.

Související články


Komentáře

 1. Jarda :

  Tak tahle část Ostravy je pro mě terra incognita, naposled jsem tady snad byl s autoškolou a to jsem si říkal, že nám tam nesmí chcípnout auto, jinak nás zabijou. Dívám se, že dneska snad změna k lepšímu.

  Thumb up 1 Thumb down 0
 2. mJožka :

  Hádanka pro detailisty. Najdete rozdíl mezi obrázkem č. 3 a 4?
  Odpověď:
  Před přechodem pro chodce přes ulici Štramberská (obr. č. 3) je signální pás (z červené reliéfní dlažby) navádějící nevidomé v ose přechodu vedený od vodící linie domu až k varovnému pásu před vstupem na přechod. U přechodu přes ul. Ruská (obr. č. 4) je signální pás cca 40 cm před varovným pásem ukončen. Toto ukončení však nevidomému signalizuje, že se nenachází před přechodem pro chodce ale před místem pro přecházení. Zajímalo by mě, zda tuto triviální chybu udělal projektant nebo je to výsledek fantazie dlaždičů č jen na stavbě došla reliéfní dlažba.

  Thumb up 1 Thumb down 0
 3. Jarda :

  mJožka: Tipuji dlaždiči.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 4. thrpst :

  Konečně město.

  Thumb up 1 Thumb down 0
 5. KiBob :

  Je tam tramvajový pás. Tudíž místo pro přecházení.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 6. mJožka :

  KiBob: to tam pak nemá co dělat vyznačený přechod pro chodce. Napíši na Vítkovice, ať si to dají do pořádku, než chodník převezmou po kolaudaci do správy.

  Thumb up 1 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.