Univerzitní knihovna Slezské univerzity

Fotografie budovy nové knihovny Slezské univerzity v Opavě.

Související články


Komentáře

 1. thvari :

  tak to je dělo. go Opava, go! :-)

  Thumb up 8 Thumb down 0
 2. balde :

  wau tak tohle je fakt na úrovni, tohle je fakt pecka, jde vidět že tady byla odvedena dobrá práce

  Thumb up 7 Thumb down 0
 3. Jiřík :

  A Ostrava stále bez pořádné knihovny. Můžeme Opavě jen závidět.

  Thumb up 5 Thumb down 0
 4. Rado :

  Opavě závidím i já. Bez žádného mediálního humbuku, politických keců a voilá, knihovna je na světě. To v Ostravě všeho moc a skutek utek. Myslím, že to, jak se v Ostravě nestaví než staví, na to by se mohlo směle sázet v Tipsportu, protože na to hezké se čeká generace, ale ošklivý kýč zde vyroste ani nevíme jak.

  Thumb up 7 Thumb down 0
 5. aldik :

  Pěkné, velice pěkné. Dovedl bych si představit rekonstrukci Ostravice s výstavbou oné černé kostky (byť měla být jinde) hned vedle a celé to využít taky pro účely knihovny. Teda pokud by zas památkáři do toho příliš nekecali :D Hlavně aby s tím proboha už něco udělali.

  A místa pro knihovnu je tam myslím dost.

  Thumb up 8 Thumb down 0
 6. aggu :

  aldik: Už tu bylo několikrát řečeno, že Ostravice pro knihovnu vhodná není.
  Nevím, proč se tu brečí, když nové vedení krajského úřadu má vybudování vědecké knihovny skoro jako #1 v programových prioritách. Už tam sedí jiní lidé, než znalec pracovních podmínek knohovníků Palas nebo klobáskový Míra.

  Thumb up 2 Thumb down 0
 7. Hrdy Ostravak :

  Nadherne skloubeni moderni architektury s tou starou. Opavu velice ctim. Nesouhlasim s tim ze se v Ostrave nestavi krasne a hodnotne domy. Svetove prosluly architekt Cyril Vltavsky, za poslednich let postavil nekolik krasnych zabradli, lavicek(ktere se sice uz rozpadly, ale to nevadi), garazi, verejnych zachodku, popelnic, pristresek nad pocuranym a pokalenym cinskym bistrem (ktery uz nedrzi, ale to nevadi) a hlavne schvalil Fukusimu Karolinu, nejvetsi evropske architektotnicke dilo Evropy, za poslednich 300 let.

  Thumb up 3 Thumb down 4
 8. aggu :

  Hrdy Ostravak: Nechci tě rušit, ale opakuješ se jako ohraná deska. Všichni vědí co je C.V. zač a výpadky krátkoblbé paměti tu nikdo netrpí.

  Thumb up 1 Thumb down 3

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.