V Opavě postaví novou univerzitní knihovnu

Slezská univerzita v Opavě chystá rozsáhlou renovaci Fakulty veřejných politik na Bezručově náměstí spojenou s dostavbou nového objektu univerzitní knihovny.

Přestavba bude zahájena hned počátkem příštího roku a hotova by měla být koncem roku 2015, následovat bude vybavení interiérů. Univerzita počítá s tím, že letní semestr v akademickém roce 2015/2016 už by Fakulta veřejných politik mohla zahájit v renovovaných prostorách. Původní objekt bude s přístavbou knihovny propojen spojovacími krčky. V přístavbě, která bude mít o jedno nadzemní podlaží méně než historická budova, vzniknou kromě knihovny například i dvě velkokapacitní posluchárny, každá bude sloužit pro zhruba 190 lidí.

univerzitni knihovna opava

univerzitni knihovna opava

celý článek: archiweb.cz

Související články


Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.