Komentáře

  • pompo 18.04.2017  ●  11:18

    nádhera

    To se mi líbí 1 To se mi nelíbí 4
  • Nimrod 20.04.2017  ●  12:44

    Krok zpět v evolučním vývoji…a ještě za to někdo platí!

    To se mi líbí 1 To se mi nelíbí 5
  • Crazym 09.08.2017  ●  19:56

    Podle počtu přípojek energií se zástavba ještě dost zahustí až k ulici Žižkovské http://www.imagehosting.cz/?v=p8095338.jpg Foceno z ulice Žižkovská.

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.