Komentáře

  • Rýša 16.04.2017  ●  07:55

    Se divím, že tu budovu tam nechali a že místo ní tam „nezáří“ oranžověnahnědlý panelák anebo plácek s auty pro Ostravu a hlavně centrum tak typický.

    To se mi líbí 12 To se mi nelíbí 2
  • Kostelní 17.04.2017  ●  15:08

    Ta „budova“ je bývalá radnice města Přívozu, postavená podle návrhu architekta Camila Sitteho stejně jako kostel, fara a celý urbanismus centra Přívozu.

    To se mi líbí 7 To se mi nelíbí 0

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.