Komentáře

 1. Jiřík :

  No konečně o této cyklostezce jsem snil ! Konečně to někoho napadlo !!!

  Thumb up 0 Thumb down 0
 2. Miv :

  Hodně se mluvilo o cyklostezce přes svinovské mosty. Při pohledu z tramvaje se mi nezdálo, že by se s opravou svinovských mostů nějaká realizovala. Opět se to zahrálo do autu podobně jako cyklostezka přes dálnici která se „nestihla“ dát do projektu? I v tomto projektu se píše o napojení pouze na cyklostezku přes Odru. Nemáte někdo více informací?

  Thumb up 0 Thumb down 0
 3. Crazym :

  Proboha chlapi co blbnete, vést cyklostezku přes Svinovské mosty po víceproudé komunikaci je nebetyčná blbost. Trasy na Porubu a přes Odru tam dávno jsou. V tomhle případě se jedná pouze o propojení stávajících cyklotras a právě o vyhnutí se té rušné ulice 28. října na Svinovské mosty ( http://www.mapy.cz/s/58q5 ). Jinak co chvíli tam jezdím na kole a není tam problém, pouze teď tam bude asfaltový koridor určený hlavně pro nemyslící ovečky na kole řídící se příkazy a cedulemi místo vlastním mozkem, ty má tento stát a EU ráda… :-) Opravdu jste tak rádi, když máte vše nalajnované a někdo se o Vás postará?

  Thumb up 0 Thumb down 0
 4. marian :

  Crazym: cyklostezkám osobně se vyhýbám – nechcu zabít sebe ani nikoho jiného, ale netřeba být hned tak ofenzivní – většina cyklistů tu asfaltku uvítá a čím víc jich bude jezdit, tím líp: bude jezdit míň aut, bude větší tlak na stavbu dalších stezek, a tak pořád dokola, až se snad nakonec někdy bude dát dojet na kole přes frýdlantskou žel. dráhu a místeckou i do centra… sci-fi :-(

  Thumb up 0 Thumb down 0
 5. Miv :

  @Crazym: děkuji za fundovanou odpověď k věci i za vhled do duše. Je to odpověď ve stylu: sice nevím o čem ten člověk píše, ale odpovímu a pěkně mu to nandám.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 6. Miv :

  K té cykloztezce kolem svinovských mostů: http://ostravounakole.cz/oc-nam-jde/

  Thumb up 0 Thumb down 0
 7. via :

  Úseky kolem Nové Vsi a Svinova jsou terror :) Na povrchu střepy skla, pruhy příliš úzké, chodci a častá auta. Hlavně by už měli vyřešit průjezd mezi centrem/Přívozem a Fifejdami přes železnici. V době dopravní špičky je to přes most Českobratrská a okolím boj se vším. Z Přívoza se na Novou Ves ani nemám jak dostat – leda jet přes zadní Přívoz kolem Ostravice.
  Cyklostezka O-centrum do Vratimova podél Ostravice se již staví od jihu na sever.

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.