Terasový dům Poruba

Vizualizace plánovaného terasového domu v Ostravě-Porubě na ulici Krásnopolská.

Projekt: Atelier 38
Dle informací realitní kanceláře má dům obsahovat 16 bytů a k nastěhování má být připraven do roku 2017.

terasy poruba

krasnopolska-poruba-1

krasnopolska-poruba-2

krasnopolska-poruba-3

Krásnopolská

web projektu: krasnopolska.cz.

Související články


Komentáře

 1. Thunderbird :

  Aha! Teď už tedy víme, proč se VTP nemůže rozšiřovat kolem Opavské, u Benziny, nýbrž chce zabrat klidovou zónu u Myslivny.
  Když už něco stavět na tom poli u Lesoparku, tak myslím, že bytové nebo RD by byly vhodnější než kancelářské budovy, no ni?
  Jinak, vizualizace bytového domu nevypadá špatně. Důležitá bude kvalita provedení, u tohoto typu – terasovitého – domu :o

  Thumb up 1 Thumb down 0
 2. Hynek [msstavby.cz] :

  Thunderbird: tak ty pozemky nad ulici krasnopolskou uz nevlastni mesto.

  Thumb up 1 Thumb down 1
 3. Hynek [msstavby.cz] :

  *zaktualizovano

  Thumb up 1 Thumb down 1
 4. aldik :

  Podobá se to těm terasovitým domům na Slezské, jen v menším vydání.

  Thumb up 1 Thumb down 0
 5. Martin [msstavby.cz] :

  Čučím na ty rezervace.

  Thumb up 0 Thumb down 1
 6. Summerboy :

  martin [msstavby.cz]: Jak si to stojí s rezervacemi? Už to mají aspoň z poloviny rezervované??

  Thumb up 0 Thumb down 0
 7. Balde :

  Summerboy: 9 z 16

  Thumb up 0 Thumb down 0
 8. Thunderbird :

  Na Ostravu jsou tam i vysoke ceny. Je videt, ze dobrych projektu v dobrych lokalitach OV je jako safranu. Existuje skupinka lidi, ktera muze a chce dat za byt 4+kk cca. 4,5 mil. Kc. Asi nechteji bydlet v dome (za podobne penize) a zaroven chteji zustat v „meste mest“ ;) Takze se na to vrhli jako na horke rohliky. Dobry tah od investora, kazdopadne.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 9. Balde :

  Thunderbird: když jsem tak uvazoval, ze bych si koupil bydleni v Ostravě popřípadě v okolí, a nechci stavět rodiný dům, tak moc možností není, takže se nedivím, plus dojde ke zklidnění dopravy takže to tam nebude tak horké s odbočením a hlukem

  Thumb up 1 Thumb down 0
 10. Hynek [msstavby.cz] :

  Balde: pro cloveka pracujiciho ve VTP ideal. ja osobne bych si ale nezvykl, ze soused ma az takovy vyhled/pristup na mou terasu.

  Thumb up 1 Thumb down 1
 11. MM :

  Jestli čtu správně tak to mají být družstevní byty… Stejné jako na Francouzské, projekt U soudu. Dost bytů se tam prodává, ale nejsou zájemci. Zafinancovat to nejde, když to chcete prodat, tak musíte prodat podíl a ještě ten nový člověk splácí družstvu. Uniká mi smysl, proč to neudělají jako klasické osobko se společenstvím vlastníků? PS: Můžete tady hodit odkaz na ten projekt? PS 2: Standardní praxe je, že se na webu uvádí rezervace bytů, které jsou fiktivní. Do prázdné restaurace taky nikoho nedostanete, posaďte tam čtyři volavky a uvidíte :-)

  Thumb up 3 Thumb down 0
 12. Martin [msstavby.cz] :

  MM: Odkaz na stránky projektu je pod článkem…. ( nad mapkou )

  Thumb up 0 Thumb down 0
 13. Thunderbird :

  MM: Ano, jedna se o druzstevni byty. Pro me nepochopitelne. U os. vlasnictvi vim co vlastnim, mohu s nim plne disponovat a koupi mohu financovat hypotekou. Nepotrebuji tedy tretinu na uctu a tu vydat nekolik mesicu pred postavenim bytu :o Ale lide a jejich potreby jsou ruzne.

  Thumb up 0 Thumb down 1
 14. Adam :

  Thunderbird: Brát si hypotéku je podobný nesmysl. Jen řešíte, které ze dvou hloupých řešení je méně hloupé.

  Thumb up 0 Thumb down 1
 15. MM :

  martin [msstavby.cz]: Díky, úplně jsem to přehlédl.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 16. MM :

  Adam: Ano, ale když se rozhodnu byt v osvl. pronajmout, nikdo mi to nemůže zakázat. U družstva poměrně častý jev. Ano stanovy mohou být v době koupě v pořádku, za půl roku se družstevníci sejdou a rozhodnou se stanovy změnit a pokud je většina, neuděláte s tím vůbec nic. Chápu družstevní bydlení pro starší, levnější, ale byt za 4 miliony bych si v životě v družstevním vlastnictví nepořídil. Jde i o likviditu. Najednou budete chtít prodat a zkuste prodávat družstevní byt za 4 miliony a byt v osobku. Nebe a dudy.

  Thumb up 0 Thumb down 1
 17. Adam :

  MM: Ale mít rozjetou hypotéku na dalších sto let, to je superúžasné, bezproblémové a racionální řešení. Eh.

  Thumb up 1 Thumb down 3
 18. MM :

  Adam: Je to věc názoru, ale mezi hypotékou a splácení anuity družstevního bytu není faktický rozdíl. Neplatíte, nebydlíte. Jestli jste proti hypotéce, tak nedává smysl ani nákup takového družstevního bytu. Volba je samozřejmě na vás, jen dávám příklad z praxe.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 19. Adam :

  MM: A tím se vracíme k mému prvnímu příspěvku: „Brát si hypotéku je podobný nesmysl. Jen řešíte, které ze dvou hloupých řešení je méně hloupé.“ Takže děkuji, že jste uznal, že mám pravdu.

  Thumb up 0 Thumb down 2
 20. kdojekdo :

  To je ale hloupá debata. 80% obyvatel této země nedostane hypotéku na 4 miliony i s předpokladem, že musí dále investovat do vybaveni a nestandardů při výstavbě, z něčeho žít.
  Proto družstevní vlastnictví, na to dosáhne min. 60% obyvatel.

  Thumb up 1 Thumb down 0
 21. MM :

  kdojekdo: Nechci se opakovat, ale jaký je rozdíl jestli platím měsíčně 15 tisíc hypotéku nebo splácím anuitu v družstvu ve stejné výši? To, že jsou podmínky u družstva volnější je pravda, ale přece kupovat byt za takové peníze nebude uklízečka… Chci vidět třeba za rok po výstavbě, až se někdo z jakéhokoli důvodu bude muset podílu zbavit. Kolik bude zájemců. Zkrátka osobko a hypotéka je vždy výhodnější i s ohledem na budoucnost. Toto není na vás, ale jestli někdo řekne, že hypotéka je horší než za hotové tak neví o čem mluví. To by člověk šetřil 30 let a pak zjistí, že ceny jsou zase jinde a šetří dalších 30 let atd. Nebudu už poučovat a končím. Děkuji.

  Thumb up 1 Thumb down 1
 22. Miv :

  Na webu http://www.krasnopolska.cz/ se projekt poměrně výrazně změnil …

  Thumb up 0 Thumb down 0
 23. balde :

  ty nove vizualizace exteriéru vypadají pěkně, ale podívejte se jak pořešili obývák kuchyň to zabili, to bych nechtěl ani zadara :D

  Thumb up 1 Thumb down 0
 24. Martin [msstavby.cz] :

  Nový vzhled vypadá hodně dobře.

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.