1 komentář

  1. Nové bydlení. :

    Dnes 12.2.2020 ve 12 hodin byl den otevřených dveří v nově vybudovanémdomově pro seniory, Opava Hálková ulice. Musí říci, že jsem nadšená touto stavbou, je tam vše, co si my důchodci můžeme přát a co potřebujeme. Jsem ročník 1943 a mám zkušenost ne zrovna dobrou. Děkuji všem, kdo se na tomto projektu podíleli a protože v opavském časopise bylo napsáno že je zde 52 bytů, ale 300 zájemců, tak přeji všem aby byli spokojeni a štastně si užívali stáří. Jana.

    Thumb up 2 Thumb down 3

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.