Střelniční 75

Fotografie dokončené rekonstrukce objektu č.p. 75 na ulici Střelniční v centru Ostravy. Stavba byla dokončena v roce 2020, na webu však ještě finální stav publikován nebyl.

Související články


Komentáře

 1. Kurt :

  Ty topení ve výlohách mě zabíjí. :(

  Thumb up 1 Thumb down 3
 2. Johnny :

  Kurt: Proč? Už při přestavbě Pražského hradu architekt Plečnik razil přesvědčení, že radiátor je něco, co se nemá skrývat, ale naopak dávat na odiv. Je sice pravda, že používal designovější radiátory, ale v zásadě si myslím, že je obecně lepší umístit radiátor kompozičně vrámci pohledových os, než se ho neúspěšně snažit ukrýt. Úspěšné ukrytí (do obložení stěn a za zdobné mříže) je totiž záležitost mimořádně náročná a nákladná.

  Thumb up 6 Thumb down 2
 3. Peti :

  tak urcite .. radiator ve vyloze je PUNK! Nekonvencni, bez predsudku, vyjadrujici odpor ke komercnimu pojeti podlahovych konvektoruu, jednou se ne to budou jezdit divat autobusove vypravy az z Mongolska.

  Thumb up 0 Thumb down 2
 4. Dan :

  Johnny: A co namísto slohovky o Plečnikovi použít podlahový konvektor? :D
  Který samozřejmě stojí o něco více, než radiátor.

  Thumb up 0 Thumb down 1

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.