Skelet – změna projektu

Projekt dostavby skeletu prochází projekčními změnami. Novinkou je třeba restaurace v 7.NP či zahrada MŠ na střeše parkovacího objektu.

skelet skelet

zdroj: moap.cz

Související články


Komentáře

 1. Koudy :

  Mrzí mě to atrium. Mohl z toho vzniknout tak dokonalý prostor na odpočinek!

  Thumb up 8 Thumb down 0
 2. Balde :

  Koudy: tak vypadá to že nájemci se našli a dokonce jim bude i přizpůsobena stavba, a ty změny jsou docela pozitivní za mě tedy, možná tohio átria je škoda

  Thumb up 3 Thumb down 0
 3. jan :

  Balde: mě by zajímalo kde mají nějakou nabídku ať už komerčních prostor nebo bytů. Něco musí případným najemníkům ukázat ne.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 4. Xavier :

  jan: Něco málo jsem našel tady: http://www.cbreproperties.cz/cs/kancelare/red-house-28-rijna-ostrava a taky tady: http://www.hledamkancelare.cz/kancelar-ostrava-red-house.html. Ale týká se to jen těch komerčních prostor. Asi si dávají na čas ;-)

  Thumb up 0 Thumb down 0
 5. Balde :

  jan: třeba jsou full

  Thumb up 0 Thumb down 0
 6. nototo :

  Bohužel musím konstatovat, že z vizuální stránky to nebude žádné terno. Oproti původním vizualizacím se projekt osekal na minimum a dokonce i rozložení oken nebude takové, jak ukazují poslední obrázky. Atria je škoda. Nicméně stavba se žene kupředu a do konce listopadu budou okenní rámy všude. Za sebe bych si přál, aby někdo v brzké budoucnosti to sousední monstrózní parkoviště dostal pod zem a udělal tam rovnou tři patra, místa je tam prozatím až až a myslím, že by si to KD i případná knihovna zasloužily, aby se při východu z jejich dveří člověk nemusel dívat jen na parkoviště. A docela mi není jasné, jak to, že u Tieta jsou pořád tak krásné travnaté plochy, a jinde po obvodě většinou šeď a špína, vždyť chodit třeba ke Karolině od Kauflandu nebo od Středu k DOV je za trest. To město nemůže udělat to, co soukromá firma?

  Thumb up 7 Thumb down 0
 7. Jiřík :

  To je asi fakt, že je to očesané ale já se nemůžu dočkat ať tam bude cokoliv funkčního. Po tolika a tolika letech už tam bude pomalu cokoliv lepší než skelet. Bohužel :(

  Thumb up 0 Thumb down 0
 8. nototo :

  Jiřík: o tom žádná, já už se také těším, vídám ten skelet celý život a jsem rád, že někdo našel odvahu ho dokončit. Rád se tam procházím, jak se to staví, ale jestli na tom tak šetří, tak to asi barvami zářit nebude. Tak snad aspoň zeleň… Uvidíme, co tam budou za nájemci, čekal jsem tedy o něco více bytů, a kdyby byla budova vysoká alespoň jako Tieto, to by byl teprve výhled. Nicméně v Ostravě se na vyšší stavby asi těšit nemůžeme, ty poslední dokončil ještě minulý režim. A jinak FÚ by si už mohl vyčistit fasádu, začíná jim to poněkud šednout.

  Thumb up 4 Thumb down 0
 9. Hynek [msstavby.cz] :

  nototo: tak to bude dik novostavbe asi i trosku jiny travnik, nez co vyroste tahle nadivoko, navic to tam nejmin pres leto zavlazujou sprinklerama, takze to dostava holt jinou peci..

  Thumb up 1 Thumb down 0
 10. Crazym :

  Ale že s tím najednou hýbou, očividně chtějí stihnout termín :-) http://www.imagehosting.cz/?v=0112201635.jpg Omluvte prosím kvalitu fota, byl to rychlý cvak mobilem z auta přes sklo bo my hrozní autíčkáři jezdíme všude těmi smradlavými plechovkami a ani neumíme vystoupit :-)

  Thumb up 2 Thumb down 0
 11. Crazym :

  Nevím proč ale už druhý den mi při kliku na odkaz hlásí okno: „The requested content cannot be loaded.
  Please try again later.“ A tak zkouším later a furt nic :-( Tak tady pokus o opravu odkazu: http://www.imagehosting.cz/?v=0112201635.jpg :-)
  Pokud se to nepovede či předchozí odkaz funguje, tak to smažte :-)

  Thumb up 0 Thumb down 0
 12. Rýša :

  Crazym: Mi nefunguje ani ten druhý odkaz, ukazuje mi to stejně jako Vám, asi se skelet stydí, že to tak s tím „hýbáním“ až tak není :-)

  Thumb up 1 Thumb down 0
 13. Martin [msstavby.cz] :

  Rýša: Asi budeš v pondělí překvapen…

  Thumb up 1 Thumb down 1

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.