Skelet ???

Aktuální podoba konverze již legendárního skeletu na bájnou administrativní budovu.

Tato stavba bude patrně prokletá. Nejspíš ji uřkla nějaká čarodějnice, o kterou se „postarali“ komunisti a tím zajistila, že všichni, co se ji pokusí dokončit, skončí neslavně. Můžeme jen doufat, že se jednou najde udatný rytíř, který kletbu zlomí a stavbu dotáhne do konce.

Související články


Komentáře

 1. Jiřík :

  Pevně věřím, že společnost SIC tuto stavbu dokončí.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 2. Frederik :

  Tento skelet pouze dokládá ATRAKTIVNOST města pro investory.

  Thumb up 3 Thumb down 1
 3. Rado :

  V roce 2018 stavíme budovu ve stylu 80. let, jak chvályhodné. Skelet měl jít už dávno k zemi a ne stále paběrkovat, co s ním. A jedno řešení je horší než druhé…

  Thumb up 3 Thumb down 0
 4. Cyril :

  Frederik: Tož já nevím. Možná jenom ten skelet není atraktivní pro investory. Kdo by chtěl takovou zrůdu. Investoři Ostravu chcou. Ale pořád nám nejsou dost dobří… tuhle je málo parkovacích míst, támhle stojí důležitý, skoro pamětný strom, tadyhle povede za 40 let další obchvat… Jo a ještě je tu ten transformátor nebo co. Důležitost sama. Smůlka. Sorry, Skansko, Amsterdam Office Hausi, Bílý stíne, hotele s bůhvíjakým jménem na Poděbradově…

  Není to o městě, je to o lidech v něm (nebo na něm!)

  Thumb up 10 Thumb down 0
 5. D.L :

  Souhlas, největší zájem o výstavbu je v centrálním obvodu, ale dokud tam bude na radnici sedět podnikatelské hnutí OSTRAVAK v čele s L.SEMERAKEM, nic se nezmění a dále bude výstavba soukromých investorů nepovolována. Snad lide v centru už natolik prohlédli a nebudou je volit. Osobně navrhuji lidem v Ostravě složit se na autobus a poslat Semeráka a ten jeho ancábl do Prahy, at si tento komerční projekt užijí třeba tam…

  Thumb up 4 Thumb down 0
 6. FM :

  https://domaci.ihned.cz/c1-66034420-skelet-uz-ostravu-hyzdit-nebude-z-nedostaveneho-monstra-se-stane-sidlo-start-upu

  •Dostavba „skeletu“ v blízkosti centra Ostravy začne v únoru.
  •Budova, která měla původně sloužit jako sídlo Komunistické strany Československa, by měla být dokončena do konce září.
  •Na místě vyroste moderní multifunkční centrum, poskytne prostor pro start-up firmy.

  „Budova A poskytne prostor pro start-up firmy a instituce pracující v oblasti smart regions, které se zaměřují například na nízkoenergické stavby, práci s odpady nebo využívání obnovitelných zdrojů. Budova B pak nabídne plochu pro služby, na místě vznikne například mateřská škola, volnočasové centrum, kavárna nebo několik lékařských ordinací.“

  Thumb up 5 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.