Komentáře

 1. LabBrab :

  Jen…na jediné vizualizaci není ukázané, že přímo po čelní fasádě domů povedou ty ošklivé okapy, přímo středem fasády :D no hnus :D To jako dneska nejde nějak zakrýt? Kdysi to normálně šlo a okapy jsou nenápadně schované. Tady to na projektu za miliony bije přímo do očí :D

  Thumb up 0 Thumb down 0
 2. M. :

  Mluvte si co chcete, nadávejte si jak chcete, ale ten projekt má něco do sebe, pohled obvzlášt na to OC jsou pěkné, uprostřed ulice zeleň, na pohled pěkná dlažba a vypadá to, že tam dělají ty „dráhy pro běh“, což bude fajn kontrast :-). Kancly rostou…Nevím co se komu na tom nelíbí, tohle Ostrava potřebovala… Dám ruku do ohně že živější místo v Ostravě nebude. Jen co bych vytkl na tomto projektu, tak některé obchody z OC mohly mít vchod přímo z ulice, udělalo by to lepší „atmosféru“ centra města – ikdyž jak tak koukám,tak dveře tam vlastně jsou :-) Ještě si představuju a doufám v to, že na OC bude probíhat ten informační panel jako v projektu a na fasádu z ulice 28.října dají nějakou mega velkou obrazovku pro reklamy (ostatně to k tomu patří :-)- ovšem ne reklamy na obklady a dlažby :D). Jen ještě ty obchody… :-)

  Thumb up 0 Thumb down 0
 3. aggu :

  @labbrab: to je snad (doufám) jen provizorka…

  Thumb up 0 Thumb down 0
 4. Pavel :

  Ten bulvár bude hodně pěkný a výhled z lávky na dolní oblast, ten je naprosto pompézní!! Jediné čeho se obávám je to, že další etapa se nezačne realizovat na jaře, ale někdy později.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 5. PetrP :

  Vypadá to neskutečně dobře a mít peníze, tak neváhám a byt tam kupuju…

  Thumb up 0 Thumb down 0
 6. Summerboy :

  M.: Naprosto s Vámi souhlasím! Je to prostě bomba!

  Thumb up 0 Thumb down 0
 7. Tomin :

  Pěkné…taky doufám, že ten okap je jenom provizorka, ale znervózňuje mě ta díra pod okapem na té první fotografii, protože je jako dělaná na zaústění toho okapu a udělání svodu, což by ukazovalo na to, že to provizorka není…jinak se to začíná pěkně klubat.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 8. LabBrab :

  Tak tohle provizorka není ani náhodou. Nebyl by to první a ani poslední projekt za těžké miliony, kde se prostě vykašlali na okapy a svody. Viděl jsem to i na mnohem dražších projektech. A samozřejmě, nikdy to na žádné vizualizaci není. Zajímavé je, že na našem 70 let starém domě může být okap hezky skrytý přímo v rýze fasády a překrytý okrasným krytem…tady se asi báli, že by nějaké byty přišly o cenné centimetry čtvereční :D

  Ale jinak samozřejmě tenhle projekt miluju a čučím z veřejného prostranství. Nečekal jsem, že soukromý investor vyčaruje takto krásný veřejný bulvár. Město by se mělo hodně co učit. Na tohle jsem byl v projektu totiž nejvíce zvědavý. Jak bude vypadat ten prostor pro člověka jako chodce. No ještě jsem zvědavý na konečný vzhled toho náměstí. Nějak se to z toho neklube a neklube :D

  Thumb up 0 Thumb down 0
 9. LabBrab :

  Atrium Slezská http://www.atriumslezska.cz/pict/vyhledy-2009-4-3.jpg (okapy a svody jsou takto řešeny aspoň jen z vnitrobloku)
  Jégého Alej v Bratislavě http://img32.imageshack.us/img32/6468/dscn1110d.jpg

  a našel byl plno dalších novodobých projektů kde se s tím nepárali…

  Thumb up 0 Thumb down 0
 10. Circl :

  Podle 3. videokamery se zda, ze misto informacniho panelu jakozto obvodu strechy budou jen konstntni napisy FORUM apod…viz aktualni stav na stavenisti:-(

  Thumb up 0 Thumb down 0
 11. jura5 :

  Tak jest. Nemáte někdo schované původní vizualizace, kde je ty panely lépe vidět? Na oficiálních stránkách už to není.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 12. LabBrab :

  jura5: Třeba tohle?? http://ostravablog.cz/foto/c_07-05-03_novakarolinatiskovka_02v.jpg

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.