Rezidence Křižíkova

Soukromý developer plánuje v centru Ostravy výstavbu bytového komplexu. Záměr bude umístěn na brownfieldu v ulici Křižíkova.

Záměr vyplývá z jednacího bodu 04/OM/19, který bude projednáván dne 20.6. v Zastupitelstvu Moravské Ostravy a Přívoz. Bod projednává odkup pozemků ve správě obvodu soukromým developerem.

Investorem je společnost Rezidence Křižíkova s.r.o., z kterou částečně stojí také ostravský podnikatel a hlavní postava hnutí Ostravak, JUDr. Lukáš Semerák.

Původně v lokalitě ulice Křižíkova chtěla stavět společnost Skanska projekt s názvem Zelený dvůr. V lokalitě byl také záměr na výstavbu seniorského bydlení. Ze všech projektů časem sešlo.

Vizualizace záměru Zelený dvůr od společnosti Skanska:

zdroj dokumentů: moap.cz

Související články


Komentáře

  1. balde :

    za mě dost lukrativní lokalita, jsem zvědav jak Semerák bude poslupracovat z Mappou, má vždycky plno keců na ostatní projekty, tak uvidíme

    Thumb up 25 Thumb down 2
  2. Dan :

    Pro lokalitu rozhodne impuls. Ted at to vypada jak zastavba na zapad od nas a ne dalsi cast mesta ve stylu Burgasu nebo jineho panelakoveho letoviska 🙃

    Thumb up 10 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.