Rekonstrukce objektů v Karviné

Rekonstruované objekty na Masarykově náměstí v Karviné již poodhalily svou novou podobu. Všechny tři domy byly mnoho let prázdné.

zdroj: FB Karviná ŽIJE

Související články


Komentáře

 1. balde :

  Smutní, že se nepřistavělo patro

  Thumb up 4 Thumb down 8
 2. Jann :

  Je skvělé, že ty domy opravili a našly nové využití, a to v takové kvalitě, včetně klempířských prvků a kování. Jen lehce ty barvy. Ta meruňka uprostřed, no budiž, ale pochybuji, že před 120 lety postavili ten dům vpravo v takové divoké barevné kombinaci. Je to zbytečné, po zdařilé opravě by vynikl i bílošedý nebo v jiné decentní kombinaci. Ale třeba se mýlím a měli původní stavební dokumentaci včetně barev.

  Thumb up 11 Thumb down 0
 3. Dan :

  balde: To vazne?

  Thumb up 0 Thumb down 1
 4. Luke :

  Fantazie!

  Thumb up 6 Thumb down 0
 5. balde :

  Dan: Však to mohlo být v historizujícím stylu, neříkám, že tam měla být moderní přístavba, ale evidentně nárožní dům se toho kdysi nebál, tak je třeba to srovnat :D

  Thumb up 3 Thumb down 1
 6. Rýša :

  Jann: Moc dobré, i když bych byl radši za jinou barvu než tu ostře žlutou. Ale snad to původně tak bylo. Ta meruňková se mi celkem líbí. No a ta střecha – super!

  Thumb up 1 Thumb down 0
 7. tjov :

  Náměstí hodné jména Masarykovo, ta fontána, ta dlažba … za domy samozřejmě palec nahoru!

  ad Naše náměstí: Těm kamenům v trávě dávám tak 14dnů a přeroste přes ně tráva :-), tohle udržet v perfektním stavu znamená lítat sekačkou tak 2x týdně a stejně to ta tráva přeroste do roka a ty kameny budou utopené. Ovšem náš dream tým vymyslí na přes rok zase novou koncepci a vyroluje nové travní koberce …

  Thumb up 6 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.