Komentáře

 1. O. :

  Uz bylo na case.

  Thumb up 2 Thumb down 0
 2. Thorough :

  Původní odhad trvání rekonstrukce byl 5 měsíců. Teď po 10 měsících pořád není hotovo. Zajímalo by mě, co budou radní obvodu dělat, pokud se tam lidi kvůli délky rekonstrukce nevrátí a oni přitom do rekonstrukce napumpovali 40 mega.

  Thumb up 1 Thumb down 0
 3. Crazym :

  Thorough: No, nic, protože z cizího krev neteče, tak věnují ještě mega na propagační kampaň, čti: vychválení se v místním plátku ( https://ovajih.ostrava.cz/cs/o-jihu/aktualne/sportovni-areal-ve-vyskovicich-prochazi-zaslouzenou-rekonstrukci ) + něco spřátelené PR agentuře a život jde dál :DD Jo a ještě se tím pochlubí před další volební kampaní jak dřou pro svoje ovečky a výsledky jdou vidět, protože bez nich by vlastně nic nebylo :DD

  Thumb up 1 Thumb down 0
 4. Jája :

  Thorough: Objekt, ze kterého se použila pouze hrubá stavba chtěli opravit za pět měsíců? To bylo někde uvedeno?
  V době, kdy se firmy potýkají s nedostatkem pracovních sil a všichni mají práce dost?
  V době, kdy na některé materiály se prostě čeká?
  12 měsíců bude málo nebo hodně s odřenýma ušima a pak čtvr roku budou řešit dodělávky a reklamace.

  Thumb up 0 Thumb down 4
 5. Crazym :

  Jája: Jájo kdyby jsi nechtěl(a) být za každou cenu chytrý(á) jak nádražní amplion, tak si na přiložené fotografii https://www.msstavby.cz/wp-content/uploads/2018/07/charv%C3%A1tsk%C3%A1-9.jpg to datum přečteš. Ono i ta neziskovka (nemusím neziskovky ale tahle má smysl), která to provozuje má na svém webu hlášku „Jako nájemci termín dokončení opravy, bohužel, nemůžeme nijak ovlivnit“ https://www.cdusport.cz/#kontakt takže ví o co jde :-) Jen že Ty víš vše a všechno musíš hned komentovat chytráku :-)

  Thumb up 1 Thumb down 0
 6. Jája :

  Crazym: No nevím Crazymku kdo je tady chytřejší a aniž chápe psané slovo reaguje na něco podrážděně.
  Ale jen jsem se podivil nad termínem, který tady Thorough napsal a podle té fotky to opravdu někdo myslel vážně.
  Že je to na fotce?… No mám je malé v mobilu. Ty fotky už jsou stejně staré, v prosinci dokončovali fasádu, ale vnitřek zdaleka neměli.
  A nevím proč tady motáš nájemce CDU sport… Opravdu nevím :-D.

  Thumb up 0 Thumb down 2
 7. Crazym :

  Jája: Kecko :-) Tvoje otázky zněly cituji: „Objekt, ze kterého se použila pouze hrubá stavba chtěli opravit za pět měsíců? To bylo někde uvedeno?“ a na to jsem ti odpověděl fotkou kde je přesný termín zahájení a ukončení stavby, na tom nevidím nic podrážděného ale jak říkávala babička: Potrefená husa gagně :DD Takže se div dál anebo si pořiď větší mobil a možná nebudeš muset :DD
  A nájemce jsem zmínil jen proto, že má k tomu dost blízko a na tom vyjádření jde vidět, že už je taky nervozní z té délky rekonstrukce akorát si to asi nemůže s ouřady moc rozházet a tak je slušný :-)

  Thumb up 2 Thumb down 0
 8. Jája :

  Crazym: No nic..
  To o tom amplionu atd. spíš o Tobě značilo, že chceš být pouze chytrák za každou cenu :D :D.
  A ano, cituješ správně otázku „Objekt, ze kterého se použila pouze hrubá stavba chtěli opravit za pět měsíců? To bylo někde uvedeno?“
  Proč já se ještě po tolika letech projektování a ježdění po stavbách divím nad termíny, které někdo vymyslel od stolu.
  Snad to má realizační firma dobře ošéfované smlouvou to natahování a mejí dobře započtené vicepráce a zdržení, jinak nevím a nezávidím jim.
  Nájemce opravdu nech stranou, ty jsem vůbec nezmiňoval, ti nejsou vlastníci a budou rádi, pokud se něco nezmění a nevyšte je z opraveného objektu někdo jiný.

  Thumb up 1 Thumb down 2

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.