Úpravy okolí nového muzea v Kopřivnici

Město Kopřivnice vypsalo veřejnou zakázku na: „Úprava veřejných prostranství, příjezdová komunikace a parkovací plochy v okolí nového Technického muzea v Kopřivnici – projektová dokumentace“.

Předmětem díla je zpracování společné projektové dokumentace územního rozhodnutí a stavebního povolení DSP a dokumentace pro provádění stavby (DPS) na dva provozní soubory, zajišťující řešení komunikací, parkovišť a úpravu veřejných prostranství v okolí budoucího nového Technického muzea v Kopřivnici a přípravu plochy pro stavbu garáží. Celkový rozsah řešených veřejných ploch včetně úpravy veřejného prostranství a zeleně zahrnuje cca 16 400 m2. Projekty v rozdahu podle Vyhlášky č. 146/2008 Sb.
Projektová dokumentace bude navazovat na již zpracovanou realizační dokumentaci na přestavbu Technického muzea Tatry (investor – Moravskoslezský kraj) a na realizační dokumentaci Pavilonu pro Slovenskou Strelu (investor – Tatra Truck a.s.).

zdroj: zakazky.koprivnice.cz

Související články


Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.