Prodejna pro dům a zahradu Opava

Předmětem záměru je novostavba obchodního a skladového areálu pro prodej stavebnin a obdobného sortimentu.

Celková plocha areálu činí 24.734 m2. V areálu bude skladová hala o celkové ploše 1.762 m2. Na tuto halu bude navazovat administrativní budova a prodejna o ploše 875 m2. Prostor podél západní stěny obou budov bude řešen jako zastřešená otevřená nakládací hala o ploše 629 m2 (I. etapa) a 706 m2 (II. etapa). V západní části areálu budou venkovní skladovací plochy (cca 5.907 m2). V areálu bude parkoviště pro osobní vozidla zákazníků s kapacitou 40 parkovacích stání, v prostoru terminálu budou vymezena místa na krátkodobé stání za účelem nakládky pro 20 lehkých vozidel (dodávky, PickUp atd.) a 3 místa pro kamiony.

zdroj: EIA

Související články

 • žádné související články, zkuste tagy pod nadpisem..

Komentáře

 1. Pavel :

  Zdalipak by pro investora nebylo výhodnější levně odkoupit a trochu přebudovat vedle stojící a čím dál prazdnější Tesco?

  Thumb up 10 Thumb down 3
 2. cotokdoto :

  dek

  Thumb up 0 Thumb down 0
 3. aldik :

  Pavel: Jenže Tesco, i celá galerie tam pořád je, a funguje takže těžko :D

  Nezasloužila by si Opava klasický hobbymarket? Tedy pokud to budou jen obyčejné stavebniny. Mají akorát OBI a víc nic, hobby sortiment v globusu nepočítám.

  Thumb up 1 Thumb down 10
 4. Pavel :

  aldik:
  Říkat, že TESCO tam funguje, je dost nadnesené, ono spíše jen přežívá. V nákupní galerii už je většina jednotek opuštěná a samotný hypermarket je v porovnání s dalšími svými konkurenty ve městě (Globus, 2x Kaufland, HM Albert) tím nejslabším. Tak aby vám tam nezbyla další nádherná prázdná krabice. Jinak nám ještě zkuste vysvětlit, čo je to taký „klasický hobbymarket“ keď nie OBI :-)))

  Thumb up 10 Thumb down 1
 5. Roman :

  to TESCO je tam dost hrozné

  Thumb up 7 Thumb down 1
 6. acdlcia [msstavby.cz] :

  Tesco Opava prošlo na začátku roku refitem a třeba co se týče CCTV je nejmodernější na celé Moravě. Nevýdělečné bylo Tesco Zlín a to zavřeli.

  Thumb up 1 Thumb down 6
 7. archerr :

  Opavské Tesco jen těžko muže být nejmodernější na Moravě…..už proto že na Moravě není :) omluvte,prosím mou malichernost

  Thumb up 14 Thumb down 2
 8. Crazym :

  archerr: :DD Ja ja, Troppau ist ein Altes Reich oder zumindest Sudetenland :DD https://cs.wikipedia.org/wiki/Sudetenland_(provincie,_1918) Ale naštěstí to projeli jak říkávala babička i se svým Geburtsurkundem :DD

  Thumb up 2 Thumb down 2
 9. archerr :

  Crazym: tak o Sudety ani tak nejde , Němci žili i mimo Slezsko samozřejmě , ale do roku 1928 byla Opava hlavním zemským městem Slezska , takže na Moravě určitě nežiji, ikdyž…… pojem Moravské enklávy zajmavý viz.

  https://cs.wikipedia.org/wiki/Moravsk%C3%A9_enkl%C3%A1vy_ve_Slezsku

  Thumb up 7 Thumb down 1
 10. acdlcia [msstavby.cz] :

  archerr: Prováděl jsem refit ve třinácti hypermarketech Tesco na Moravě a Opavské tam rozhodně bylo. V Čechách to dostaly jiné firmy. Ve všech se budovalo nové centrum CCTV, EZS a EAS, ale v Opavě se navíc nasazovalo padesát nových kamer s vysokým rozlišením. Tohle se dělalo už jen na Zličíně takže Opavské Tesco je na Moravě opravdu nejmodernější.

  Thumb up 1 Thumb down 11
 11. archerr :

  Pokud vim obchodni značka je TESCO ČR ne TESCO Česko a Morava, doporučuji tedy dochodit alespoň základku a nepsat bláboly,děkuji

  Thumb up 4 Thumb down 3
 12. Crazym :

  archerr: Klid, dělám si kozy, dal jsem Vám palec hore za vtipný moment, který mě pobavil, protože to členění je pro mě zábavné. Já, žijící v Ostravě, narozen v Těšíně bo v Horníkově neměli porodnici, bratr v Novém Městě nad Metují, matka v Praze, otec v Košicích, děda na Šumavě, babička v Reichu a dalo by se ještě hodně dlouho pokračovat, mám pro ty místopisné srandičky pochopení. Teď nevím jestli nejsem Slezan :DD

  Thumb up 4 Thumb down 3
 13. archerr :

  Crazym: tak to máme podobné :)

  Thumb up 1 Thumb down 2
 14. acdlcia [msstavby.cz] :

  Pokud vidím tak není nikde napsáno TESCO Česko a Morava a už vůbec nic o obchodní značce, doporučuji tedy dochodit alespoň základku a naučit se číst, děkuji.

  Thumb up 0 Thumb down 8
 15. archerr :

  acdlcia [msstavby.cz]: za tu obchodni značku se omlouvám ale pobočka TESCO ČR se nijak nerozděluje na jednotlivé distrikty , co jsem našel bylo pouze TESCO ´´střední Evropa´´ …. tudíž bych mohl napsat stejný nesmysl ve stylu , Tesco v Praze je nejmodernější v Polsku :-) Doporučuji prohlásit všechny Tesca za neutrální :))))

  Thumb up 1 Thumb down 0
 16. aldik :

  Ještě se tady hádejte zda jde o moravu, čechy nebo slezsko :D

  Pavel: já nepsal, že by OBI nebyl klasický hobbymarket, ale že jeden je na město velikosti Opavy málo, navíc směrem na Krnov už pak není žádný.

  Thumb up 2 Thumb down 3

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.