Revitalizace parku u Biskupství

Město Ostrava vypsala veřejnou zakázku na stavební realizaci parku u Biskupství, bývalé Farské zahrady. Budou realizovány nové povrchy, herní prvky pro děti, terasa, sadové úpravy.

Autor: Ing.arch. Ondřej Vysloužil

Předmětem této podlimitní veřejné zakázky je realizace stavby „Revitalizace parku u Biskupství“ v městském obvodě Moravská Ostrava a Přívoz, na pozemku parc. č. 86/11, 81/1, 81/2 a 4237, k.ú. Moravská Ostrava, obec Ostrava, v rozsahu projektové dokumentace pro provádění stavby pod názvem „Revitalizace parku u Biskupství“, kterou zpracoval Ing. arch. Ondřej Vysloužil.

zdroj: ostrava.cz

Související články


Komentáře

 1. Robur :

  Zelená plocha s obrovským potenciálem vytvořit klidový a hrací park v úplném centru města kousek od Masarykova náměstí. Když jsem tam minule šel, přišlo mi líto jak je plocha zanedbaná. Považuji to za výborný nápad a za skvěle vybraný účel využití. Centrum bude atraktivnější i pro rodiny s dětmi.

  Thumb up 28 Thumb down 1
 2. Mx :

  Učel a cíl vystavby a záměru: super. Kvalita návrhu? Nelze z fotek poznat použite materiály, kvalitu realizace zeleně, drobne detaily ap. – centrum mesta vyzaduje opravdu jen nejkvalitnejsi reseni. Vizualizace je obycejna tak snad realizace nezklame

  Thumb up 11 Thumb down 0
 3. thvari :

  Snad se to povede. Osobně mě tento návrh dost potěšil, protože jsem tam nedávno někde parkoval a přes ten pozemek šel a přemýšlel, proč je to tam tak zanedbané a co by se s tím potenciálně dalo provést.

  Thumb up 4 Thumb down 0
 4. Rado :

  Bude zámkovka?

  Thumb up 4 Thumb down 6
 5. Martin [msstavby.cz] :

  Rado: Vidíš ji tam někde? Nebo to už píšeš jen tak ze zvyku?

  Pokud si chceš detailně prohlédnout projekt, klikni na zdroj v uvedený v článku.

  Thumb up 3 Thumb down 3
 6. davidb :

  Foto po rekonstrukci.
  https://twitter.com/sebestovakat/status/1331157428164063234/photo/1

  Thumb up 2 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.