Komentáře

  • Jenda 26.07.2021  ●  09:20

    Palec hore. :)

    To se mi líbí 9 To se mi nelíbí 0
  • Martin 27.07.2021  ●  09:27

    Super místo. Nevíte někdo co mají být ty 3 tyčky uprostřed štěrku?

    To se mi líbí 2 To se mi nelíbí 2
  • Cyklista 27.07.2021  ●  10:52

    Martin: Myslíš ty stromy? =)

    To se mi líbí 1 To se mi nelíbí 0
  • Martin 28.07.2021  ●  15:04

    Cyklista: Jsou vidět na poslední fotografii. Za cyklostojanem, vedle toho největšího stromu. Na pozadí je vila (v její levé části). Jsou spojené do oblouku a jsou tam modré kloboučky. Vypadá to jako nedokončený hrací prvek.

    To se mi líbí 2 To se mi nelíbí 0
  • LabBrab 29.07.2021  ●  08:34

    Martin: Dle projektové dokumentace se jedná o obyčejný hrací prvek – šplhací tyče.
    [url=https://ibb.co/CwJMf1g][img]https://i.ibb.co/2F8sTnx/ty-e.png[/img][/url]
    [url=https://cs.imgbb.com/]upload image[/url]

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • davidb 29.07.2021  ●  10:31

    Martin:
    Nebude to stojan na převislé květiny? Ale fakt jen tipuji, bo ta fotka moc názorná není.

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • Martin 29.07.2021  ●  15:00

    Už jsem to našel. Jsou to šplhací tyče: https://www.hristerejher.cz/img/reference/img-2923.jpg

    To se mi líbí 1 To se mi nelíbí 0
  • davidb 30.07.2021  ●  08:50

    Martin:
    Super.

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.