Rekonstrukce ulice Mánesova a okolí

Fotografie dokončujících prací na rekonstrukci ulice Mánesova a nově vzniklého parkoviště. Na fotografiích jde vidět nekvalita prací. Například slepecká dlažba je uložena výše, než zbylá dlažba. Z bezpečnostního prvku se tak stává prvek až nebezpečný.

Fotografie zaslal čtenář. Děkujeme!

Související články


Komentáře

 1. Simona :

  Jojo, ta roční téměř nemožnost zaparkovat (uzavřené cesty, rozkopaná přilehlá parkoviště – nejlépe všechna najednou) očividně přinesla kýžený efekt.

  Thumb up 4 Thumb down 0
 2. Alcedo :

  Se soudem nekvality prací bych si nebyl tak jistý. Pokud není ještě stavba předána do užívání, může ono vyvýšení dlažby být standardním technologickým postupem. Po zapískování spár bývá prováděno zpravidla „hutnění“ dlažby přes gumu. Při nemž si následně dlažba pořádně usedá do lože. Nicméně nebyl jsem tam, nemám přehled o stavu prací, a soudím jen dle fotografií.

  Thumb up 7 Thumb down 0
 3. Martin [msstavby.cz] :

  Alcedo: Pokud by se ještě přikračovalo ještě k hutnění. Byla by vystoupla i zbylá dlažba. Zde je jen slepecká. Podle stop písku všude po dlažbě k zapískování spár již došlo.

  Thumb up 2 Thumb down 0
 4. Michal :

  Estetická úroveň nula. Na Ostravu dobrý.

  Thumb up 4 Thumb down 1
 5. Rado :

  Michal: Máte to aspoň takové veselé, čtyři barvičky, co víc si přát :-)

  Thumb up 5 Thumb down 2

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.