Rekonstrukce ulice Kostelní

Většina povrchu je položena, zbývá dokončit napojení na okolní komunikace. To že se jedná o stavbu ovšem naprosto nevadí parkujícím řidičům. A co na to policie?

Související články

Komentáře

  • Jiřík 26.01.2018  ●  17:26

    Ještě stačí dokončit skelet a proluku vedle Polikliniky a bude to fajn .

    To se mi líbí 20 To se mi nelíbí 1
  • R. 27.01.2018  ●  08:50

    Malá Kodaň….“promenáda“…se značkou „Parking“ přesně uprostřed a k tomu zbytečně vyvýšeným obrubníkem… ach jo :-(

    To se mi líbí 7 To se mi nelíbí 4
  • Rýša 27.01.2018  ●  17:59

    Jiřík: Jistě, jenže to „stačí“ bude na x-let, bohužel.

    To se mi líbí 1 To se mi nelíbí 4
  • acdlcia [msstavby.cz] 28.01.2018  ●  11:35

    R.: Ten obrubník jsem tam taky nepochopil. Chodníky mají ve stejné výšce jako cestu a pak zakopnete o ten nesmysl. To že tam nemají projíždět auta se dá řešit i jinak.

    To se mi líbí 3 To se mi nelíbí 0
  • Loprais58 28.01.2018  ●  16:54

    … a ještě zastavět to parkoviště kolem sv.Václava …

    To se mi líbí 4 To se mi nelíbí 0
  • Eli 29.01.2018  ●  09:06

    Jak to vlastně vypadá s tím skeletem? Vždyť už tam také straší nějaký ten rok. Město nemá zájem nebo nechce nebo neumí zatlačit a prosadit, kdoví? Nebo to městu a jmenovitě panu Semerakovi vyhovuje!?

    To se mi líbí 4 To se mi nelíbí 0
  • Martin [msstavby.cz] 29.01.2018  ●  09:31

    Eli: O skelet se zajímá město/obvod.

    To se mi líbí 2 To se mi nelíbí 0

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.