Rekonstrukce ulice Kostelní

Vše je hotovo. Od posledního focení došlo ještě k nahrazení kostek ve slepeckém pruhu strukturovanou dlažbou a zmizela i značka co stála podivně na prostředku komunikace. Zakopávací obrubníky ovšem zůstaly.

Související články


Komentáře

 1. rasta :

  Na jaro tam určitě přibudou i reflexní květináče, takže komu se je podaří netrefit, možná zakopne…:)))

  Thumb up 10 Thumb down 0
 2. Tom :

  rasta: já si právě myslím, že by se hodil sexy reflexní pásek přímo na hranu toho obrubníku v celé délce. Z obou stran pochopitelně. No úplné oční orgie, jen si to představím

  Thumb up 15 Thumb down 0
 3. R. :

  Ani par metru jednoduche ulice neumime v roce 2018 udelat na 100%. Zakopavaci pruh je naprosto skandalni (radeji tam dat 2 cerne sloupky proti automobilum, ale ne takhle (autem skrze obrubnicek vpoho projedes, ale chodec nebo kolo to uz ma horsi). A chtit, aby jednotna dlazba propojila celou ulici (misto asfaltove silnice vyvyseny retarder z dlazby) by uz bylo v Ostrave sproste slovo. :(

  Thumb up 10 Thumb down 0
 4. R. :

  Nebo alespon prechod pro chodce posunou do leva by neslo? Nebo idealne siroky v cele sirce ulice kostelni (kdyz uz ten asfalt vydlazdit neslo). Ale hlavne uz zadne znacky a sloupky. Pruhy na asfaltu fakt staci.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 5. aggu :

  Já myslím, že vzhledem k tomu, že urbanismus, architekturu ani městské inženýrství nikdo v Ostravě na Prokešově náměstí číslo 8 neřídí, ani se o něj nikdo nezajímá, to dopadlo ještě dobře.
  A ten zakopávací obrubník měl být ještě o něco vyšší, škoda, mohl být uveden jako objekt festivalu Kukačka – cituji ostravan.cz: „znejistit nic netušící Ostravany a postavit jim do cesty formy současného umění, za nímž by možná do galerií nikdy nepřišli. Trochu násilné konfrontace všednodennosti se světem umělecké intervence nikdy neuškodí.“
  Prostě, jdeš v 1 ráno z Docku a zakopneš o umění.

  Thumb up 11 Thumb down 0
 6. thvari :

  zas aby zaznělo i něco pozitivního, tak až na ten do očí (nebo spíš do prstů u nohou) bijící obrubník je to jinak v pořádku

  Thumb up 0 Thumb down 0
 7. Hynek [msstavby.cz] :

  no to je nejaka „podivnost“ totiz. v minulem clanku je fotka, kde je ta zminena odstranena znacka a na ni je parking:

  vypada to stejne, jako co je na parkingu u minikina:

  takze se tam nekdo zamyslel a parking rozumne zrusil, lec „parkovaci“ obrubnik nam zustal..

  Thumb up 3 Thumb down 0
 8. Jann :

  Takhle je ta ulice hezčí. Jen co se snad v Ostravě nedočkám, je kvalita provedení. Obrubníky nelícují, dlažba není rovná, takže se to zase začne rychleji poškozovat např. při zimní údržbě apod., protože povrchy jsou namáhány více, než by měly.

  Thumb up 4 Thumb down 0
 9. acdlcia [msstavby.cz] :

  Hynek [msstavby.cz]: Tak toho jsem si nevšiml.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 10. Ondra :

  Jen doufejme, že to nedopadne jako ta dlažba v ulici vedle. Asi to na Moravské poslední dobou řídí skuteční odborníci, kteří přihrávají drobné dalším odborníkům, jinak by nemohly ty ulice (Cingrova, okružka na Výstavní a třeba 28. října) vypadat, jak vypadají. Jezdím tudy skoro denně a na to, že tyto všechny opravy museji byt v záruce, vypadaji jako hodně staré, hodně zanedbané. Technické si asi neví rady, tak snad to tentokrát nedopadne podobně, budeme držet palce a sledovat!

  Thumb up 2 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.