Rekonstrukce ulice Kostelní

Rekonstrukce je téměř dokončena. Všechny povrchy jsou položeny a zelené plochy upraveny.

Související články


Komentáře

 1. Jiřík :

  Super takový povrh mohla mít přibližně nádražní.

  Thumb up 27 Thumb down 0
 2. thvari :

  warum to na kostelní jde a o pár ulic dál na nádražní nicht.

  Thumb up 11 Thumb down 0
 3. Rýša :

  Fuj, ta budka s parkovištěm je hnusná! Jak to mohl někdo v centru dovolit?!

  Thumb up 9 Thumb down 2
 4. Lip :

  Ta budka je psycho :-)! To centrum je samé parkoviště, chtělo by to nějaké velké podzemní parkoviště např. vedle muzea. 2-3 patra do země určitě a proluky zastavět kvalitní architekturou. Jsem pro polyfunkční domy se smíšenými službami, byty a kanceláře.

  Thumb up 18 Thumb down 2
 5. Danek :

  Zrovna jsem byl v neděli v centru na Masarakáči(vánoční trhy)a prošel i okolí.Snažil jsem se hledat chyby.Už po cestě do centra hnusná proluka naproti konzervatoři…Proč tam nepostavili to CB centrum???…užasně by se to tam hodilo(příjezd ze zadu bez problému)V samotném centru roh Masarykova náměstí(kde byla květinová sín)..proč se nestaví tam???Tady se taky objevil nějaký projekt..myslím, že to bylo zastaveno. Naproti absolutně nevkusné vietnamské centrum +šílené parkovací staní naproti(jakoby za katedralou)..nevkusné.Na Masarykáči mě vadí druhá část naměstí, kde je tráva…proč se neopraví ta druhá část,stavba budovy se neplánuje, tak at se opraví jako druhá polovina naměstí.Pak jsem šel zezadu k Imperiálu po ulici opravené 28.října…tam to bylo moc pěkné až na 2domy které jsou uplně prázdné:Naproti warewa dorty to už několik let(kdo je do pytle majitelém) a poslední hnus je samozřejmě Ostravice.Jinak na to že jsem tam byl od pul 10(poměrně brzo)v centru bylo dost lidí, jinak jsem si všiml vyrazně více pronajatých ploch po cestě mé procházky…než v minulosti…nebyl jsem tam tak rok.

  Thumb up 10 Thumb down 4
 6. Martin [msstavby.cz] :

  Neví někdo? Mléčný bar měl přes sezónu zahrádku před podnikem. Byla taky na trávě?

  Thumb up 0 Thumb down 0
 7. Moon :

  Parkoviste v centru Ostravy jsou opravdu silena. Tahle budka je oproti jinym jeste v pohode. Jsou i takova, ktera jsou ohranicena starymi pneumatikami…

  Thumb up 1 Thumb down 0
 8. Koudy :

  Tyjo kéž by tak mohl stát ten Waclav!

  Thumb up 3 Thumb down 0
 9. Markus :

  martin [msstavby.cz]: Na trávě.

  Je to pěkné. Jenom množství povrchů je opět bohaté :(

  Thumb up 0 Thumb down 0
 10. MM :

  Danek: Dům patří starému pánovi, který tam jako jediný dokonce bydlí. Už se s ním jednalo ohledně pronájmu nebo prodeje, ale všechny poslal někam. Zadní část domu, kterou nevidíte z ulice je v havarijním stavu, kusy zdiva odpadávají na sousední dům. Řešení neexistuje, on na to kašle. Bohužel :-(

  Thumb up 1 Thumb down 0
 11. Xavier :

  Danek: Jsi z Ostravy a nebyl jsi v jejím centru rok? To jako fakt? Zajímavé… podobného člověka neznám, a to mi tady žije poměrně rozsáhlá rodina ve věku od čerstvě narozených, až do 97 let :-D
  Jinak samozřejmě nic proti…

  Thumb up 1 Thumb down 0
 12. Danek :

  Xavier: Když to vezmu pracovně to tam jednou za čas bývám…přivezu zboží a obratem odjiždím.3-4za rok.Že bych tam jel, jen tak se podívat to opravdu ne…třeba moje 5leté dítě tam nebylo nikdy, mé 12leté se mnou tak možná jednou,parkrát ze školy v divadle loutek….nazval bych to časovou indispozicí….a upřímě nevidím důvod proč tam jezdit….a ja znám spoustu takových lidí.A znám dokonce Pražáky, kteří nikdy nebyli na Pražském hradě.

  Thumb up 2 Thumb down 2
 13. Xavier :

  Danek: Tak jako já znám (hlavně profesně, ale v jednom případě i rodinně) několik lidí z Prahy, ale nikdy by mě nenapadlo se ptát, zda někdy byli na Pražském hradě. A to dokonce ani v případě té rodinné známosti :-D
  Promiň, ale já to, co popisuješ, považuji tak nějak za barbarství. Je to ale samozřejmě můj pohled na věc. Sám jsem nevyrůstal v centru, ale v Hrabůvce. Rodiče (hlavně tedy otec) mě brávali do centra poměrně často, třeba do divadla tak 4-5x za rok (a tím nemyslím divadlo loutkové :)), občas také na nákupy (docela živě si z dětství pamatuji Ostravici Textilii, ale také Laso atd.). V devadesátkách, když jsem již měl přes 10 let, jsem často s kamarády vyrážel do centra města, které nás tak nějak přirozeně lákalo. Když jsem se začal intelektuálně rozvíjet, začaly pro mě být hlavním lákadlem knihovny – ty v Hrabůvce mi nevyhovovaly (nepříliš rozsáhlý knižní fond). Později mě samozřejmě začal zajímat i život společenský, který byl v centru taky trochu rozsáhlejší (nějaké Venuše, Broadwaye atd. mě nikdy nelákaly :)). Ale chápu, lidé jsou různí. Moje 97letá pra-bába může třeba za mnou zajet 2x za rok na návštěvu až z dalekého Pustkovce, dokonce si třeba občas zajít i do svého oblíbeného divadla v centru, někdo jiný se ale může vybodnout i na Pražský hrad. Jako jasně, znám i lidi, kteří budou tvrdit, že je lepší se podívat na výměnu manželek než si přečíst Dostojevského, moc je ale nevyhledávám. Každopádně je to samozřejmě jejich věc… jen bych jim chtěl porozumět, protože vím, že za tím není vždy nějaká intelektuální indispozice.

  Thumb up 2 Thumb down 3
 14. Jirka :

  Danek: to je smutne …vůbec vam nerozumim.. snad takových jako vy není moc

  Thumb up 3 Thumb down 1
 15. Xavier :

  Danek: Ale abych nějak nestavěl do popředí centrum, v němž bydlím – mám skrz na skrz procestovanou v podstatě celou Ostravu. A dovolím si tvrdit, že skoro každou z jejích částí navštívím několikrát do roka. Ne kvůli tomu, že bych tam měl nějaké rodinné závazky (to snad platí jen o Hrabůvce, Porubě a Pustkovci), ale proto, že velmi rád jezdím na kole… a ať už jedu kamkoli, vyjíždím-li z centra, které je tak nějak „uprostřed“, projedu v podstatě vše. Asi je to s naježděnými pěti litry v předchozím roce pochopitelné. I proto to možná vidím jinak a řekl bych, že Ostravu bedlivě pozoruji :)

  Thumb up 1 Thumb down 0
 16. Hynek [msstavby.cz] :

  *diskuze ohledne lanovky presunuta sem> http://www.msstavby.cz/ovastory-36-lanova-draha-27-09-2016/

  Thumb up 0 Thumb down 0
 17. Antioxydant :

  Proč tak široká ulice? Hodilo by se bezplatné podélné parkování na omezený čas. Nevzhledná parkoviště v prolukách bych postupně rušil. Zrovna zde by to šlo. A to parkoviště před Václavem by se premistilo samozřejmě pod zem.

  Thumb up 1 Thumb down 1
 18. Hynek [msstavby.cz] :

  Antioxydant: zamer byl tu ulici polidstit. tzn aby se lidi, kteri se tam pohybujou, nemuseli propletat mezi zaparkovanyma autama.
  auta jsou vsude. cim vic bude parkovacich mist, tim vic aut tam bude. jsme v samem centru. parkovaci dum je odtud 200m (20kc/hod, max 60kc), dalsi parkoviste vsude okolo pocitat nebudu.

  Thumb up 4 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.