Rekonstrukce staniční budovy Děhylov

Aktuální fotografie rekonstrukce staniční budovy v Děhylově.

Fotografie zaslal čtenář Václav Jež. Děkujeme!

Původní stav:

Související články


Komentáře

 1. thvari :

  historizující podoba by byla hezčí

  Thumb up 10 Thumb down 1
 2. Svizzera :

  A k čemu budova poslouží? Na stavebním povolení se nic konkrétního nepíše, pokud se nepletu, tuším, že investorem je obec Děhylov.

  Thumb up 1 Thumb down 0
 3. S200 :

  Svizzera: Podle katastru je vlastníkem stát s právem hospodářství Správa železnic. Logicky he tedy investorem SŽ (obec asi nebude investovat do cizího), v budově by méla být technologická část elektronického stavédla stanice.

  Thumb up 1 Thumb down 0
 4. Ostravan :

  S200: Nad vstupními dveřmi do budovy je elektronická tabule, na níž je uveden text: „Nevstupovat, čekárna uzavřena.“ Tudíž předpokládam, že zde bude čekárna pro cestující, která bude mít určitou provozní dobu.

  Mimochodem, jak vypadá projekt revitalizace Štěrkovny (viz: https://www.msstavby.cz/jezero-v-hlucine-ceka-na-promenu-za-miliardu-28-07-2015/)? Děhylov by mohl být jednou ze vstupních bran pro cestující jedoucí vlakem.

  Thumb up 3 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.