Rekonstrukce smyčky Klášterského

Zastávky jsou hotové a nyní se upravuje cesta. Jen ten ostrůvek měl být podle projektu na opačné straně křižovatky.

Související články


Komentáře

 1. aggu :

  Ta jedovatá modrá na zastávce je čí iniciativa?

  Thumb up 3 Thumb down 5
 2. Honza :

  A podle jakého projektu má být ten ostrůvek na druhé straně? Ve dřívějších článcích je na plánku zakreslený, tak jak je.

  Thumb up 1 Thumb down 1
 3. Nimrod :

  Honza: Oni si kluci nevšimli, že tam třeba mají být dva ostrůvky, na každé straně jeden. Jak pořád hledají chyby a kritizují, tak jim to asi zatemnilo mozek…firma asi nebudou takoví idioti, aby to stavěli opačně…

  Thumb up 1 Thumb down 8
 4. acdlcia [msstavby.cz] :

  Honza: Nimrod: Podívejte se ještě jednou pořádně na ty fotky a na situace prezentované v dřívějších článcích. Podle situace má být ostrůvek tady https://mapy.cz/s/2QV9q ale stavějí ho tady https://mapy.cz/s/2QVaf. Takže já rozhodně nejsem ten komu se zatemnilo.

  Thumb up 2 Thumb down 0
 5. LP :

  acdlcia [msstavby.cz]: Ono spíš na výkresech v předchozím příspěvku není zakreslena situace za křižovatkou. Druhá věc je, že dle podkladů má být ostrůvek před křižovatkou a má tam být i chodník, který ale nikam nevede. Proto si myslím, že Honza má pravdu a ostrůvek má být na druhé straně křižovatky, tak jak je reálně vybudovaný. Odpovídá to také současnému umístění přechodu až za křižovatkou a návaznosti na ostatní komunikace.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 6. mJožka :

  acdlcia [msstavby.cz]: Původní situace jsou z investičního záměru (IZ). V dalších stupních už nebyl nový chodník přes „střed točny“ navrhován. Chodník z nové zastávky směr Proskovice oproti situaci z IZ směruje až na ul. Špilarova, kde by měl být nový přechod pro chodce navazující na protější již stávající chodník. Takže ostrůvek na ul. Proskovická je pouze na rameni křižovatky směr Proskovice.
  Oproti původnímu IZ zmizela i navrhovaná kavárna :) předpokládám, že ty základy na fotce č. 3 jsou pro pobytový kontejner řidičů DPO.

  Thumb up 4 Thumb down 0
 7. Sanju :

  aggu: přesně, já myslel, že DPO přechází na neutrální šedou (nebo jak to psali)

  Thumb up 3 Thumb down 1
 8. acdlcia [msstavby.cz] :

  mJožka: Díky za osvětlení situace. Z hlediska odbočování autobusu doleva na smyčku je nové umístění ostrůvku lepší.

  Thumb up 2 Thumb down 0
 9. Martin [msstavby.cz] :

  U takových veřejných projektů žalostně chybí umístěna deska s vizualizací popř. situací stavby, která v daném místě vzniká.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 10. mJožka :

  acdlcia [msstavby.cz]: Je to otázka, obojí má své pro a proti.
  Možnost odbočení autobusu doleva byla dokládána vlečnými křivkami. A zda měl smysl nový chodník přes „střed točny“ a nový přechod i na rameni ul. Proskovická směr centrum nakonec ukáží případné pěšiny chodců :)

  Thumb up 0 Thumb down 0
 11. Lucie Kotová :

  Vážení,
  pro mě za mě, ať si je ta silnice třeba fialová, ale ten bordel a kravál, to už je k nesnesení. Nejen, že tu rádoby pracovníci z řad našich nepřizpůsobivých spoluobčanů každý den půlku dne proflákají opření o lopaty a dělají nehorázný bordel a kravál, řvou, sem tam po chlastu i zvrací do místní zeleně a pořádají tanečky a „svoji“ muziku mají puštěnou tak nahlas, že to kolikrát přeřve i ten kravál z občas spuštěných stavebních strojů, aby se neřeklo, ale aby toho nebylo málo, čas od času s tím začnou už v půl sedmé ráno, takže spát po noční je fakt chuťovka. A ten bordel, co tu po nich všude je, to je opravdu hnus. By mě zajímalo, jestli mají páni stavaři zaplacené poplatky OSA za veřejnou hudební projekci a jestli by se nehodila nějaká kontrola bezpečnosti práce, aby někdo těm dobytkům zatnul tipec. Každopádně, ať je ta silnice třeba fialová, hlavně, ať už vypadnou, protože tohle je opravdu na palici!!! Je mi jasné, že výstavba je obvykle spojená s určitým lokálním nepohodlím, ale to, co se tu děje, to je fakt „Mordor“. Nikomu bych to nepřála a nevěřila bych, že budu ráda za těch pár letních deštivých dnů, kdy je to aspoň trošku klid a ten bordel a zvratky aspoň trochu smyje déšť.

  Thumb up 3 Thumb down 9
 12. Lucie Suhajova :

  Dobry den, zcela souhlasim s pani Lucií. Neskutecne co se tady deje. Kazdy den sileny kraval a prach. V kazdem vchode bydli male deti a uz nekolik mesicu musi cichat ty vypary ze stroju, nehlede na to ze ani pradlo kolikrat nemuzeme susit na balkone. Ta banda co tady „pracuje“ – to je opravdu o strach vyjit ven….Muze nam nekdo laskave sdelit, kdy to ma byt dokonceno?

  Thumb up 0 Thumb down 4
 13. balde :

  Lucie Suhajova: odpovězte si na otázky: žiju ve třetím největším městě? chci chodit a jezdit po opraveném chodníku a cestě?

  Thumb up 4 Thumb down 0
 14. marie :

  Lucie Suhajova:
  A což takhle oslovit přímo stavební firmu? Nebo investora?
  Z vlastní zhkušenosti vím, že stačí jeden telefonát investorovi, řádně se rozohnit a problém se okamžitě začal řešit.

  Jinak samozřejmě vaše rozhořčení chápu, ale děvčata, tady je web o architektuře…

  Thumb up 1 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.