Rekonstrukce náměstí T.G.M. v Havířově

Stavba se blíží ke svému konci. Na celé ploše náměstí je nová dlažba, byly upraveny zelené plochy a vysázeny nové stromy. Chybí dokončit povrch v parkovací části a pár drobností na vybavení. Součástí projektu je i úprava navazující ulice Slovenského národního povstání včetně cyklostezky. V současné době je zde také rozšiřován kamerový systém.

Související články


Komentáře

 1. vasatko :

  pěkné, Ostrava Vítkovice (J. z Poděbrad) by se mohly učit

  už v Mar. Horách se mi líbila rekonstrukce žlutou dlažbou (tam v kombinaci s červenou) – pěkně to oživí tu městskou šeď (a v zimě je vidět teplá barva)

  Thumb up 1 Thumb down 0
 2. Marek :

  Takže z podzemních garáží nakonec sešlo… není se ani čemu divit, sice je to škoda, ale vzhledem na lokalitu a složení obyvatel je to docela pochopitelné. =)

  Thumb up 1 Thumb down 3
 3. Honza :

  Podzemní garáže byla jen ohraná finta městských zastupitelů Jak navýšit cenu projektu a potom potichu stáhnout jako kdyby se nic nestalo. Stejnou fintu používají I u demolice Havířovského nádraží slibovali novou velkolepou budovu nádraží Přitom jen upraví zbylou kancelářskou budovu. Na nádraží také slibovali prodloužení podchodu směr Šumbark. (potichu staženo s projektu) A tomu říkají hrdě nový terminál. http://www.peticehavirov.cz/

  Thumb up 1 Thumb down 1

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.